Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb barát (lány), mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barát (lány), mitől függ, hogy össze jönnél-e vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 17:38
 1/8 balazs20110110 ***** válasza:
semmiképpen nem jönnék vele össze.
2011. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló, megkérdezhetem, hogy miért nem? Szerinted ha egy fiú meg egy lány szinte minden idejüket együtt töltik, mindent megbeszélnek egymással és nagyon egy hullámhosszon vannak, nem lehetne belőle több, mint barátság?
2011. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd támadásnak, csak kíváncsi vagyok a véleményedre. :)

Amúgy 18/L.

2011. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lackaaa válasza:
rengeteg embernek van ilyen ellenkező nemű barátja akivel sülve-főve együtt vannak, de sok körülményes tényező van, a szeretet amit éreznek egymás iránt baráti, és néha fellángolás van az egyik embernél, hidd el. nekem is volt ilyen, de ebböl komoly kapcsolat nem lehet mert soha nem úgy tekintettek egymásra mint "célpontra"
2011. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy legjobb barátom körülbelül 2 évig...csodálkoztunk rajta, hogy miért nem érzünk többet...kiderült, hogy meleg. Azóta lett egy másik legjobb barátom...4 hónap után egymásba szerettünk.
2011. ápr. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak neki vagyok a legjobb barátja, nekem más a legjobb barátom, de nagyon bírom, és tetszik is:D
2011. ápr. 6. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira jóban vagytok, akkor szerintem arról is simán beszélhettek, hogy konkrétan mit éreztek egymás iránt. De ahogy látom neked ő csak 'bejön', úgyhogy ilyen esetben nem biztos, hogy szerencsésen jönne ki a dolog és esetleg elveszítenétek egymást. De hátha mélyebb érzések is kialakulnak benned/bennetek. Akkor semmi akadálya. :D
2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 balazs20110110 ***** válasza:
17:56 vagyok,azért mert szerintem egy ha legjobb barát akkor az többet ér mint egy barátnő,és amúgy is nagy valószinűséggel csak fellángolás.Ez a véleményem:)
2011. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!