Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy annyira ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy annyira ronda vagy ostoba pasi szólított le az utcán, hogy már lealacsonyítónak érezted?

Figyelt kérdés
Hogy már az is sértés, hogy azt hiszi, hogy egy szinten vagytok, valaha egy pár lehettek?

2021. okt. 15. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#8 Aha, aztán meg: fúj.


Ha nem így van, akkor írd merre jársz és lesz leszólítás.

2021. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11# Én nem fújjogok, nem érzem magamat felsőbbrendűnek senkinél. Ha valaki kedves, azt értékelem, ilyen egyszerű. Te sem gondolod komolyan, hogy leírom merre sétálgatok... :D
2021. okt. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ráadásul fiú vagyok :D
2021. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 én mindent komolyan gondolok :)
2021. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

futtyogni meg tavolabbrol beszologatni szoktak neha a fogatlan alkesz munkasoktol kezdve es 20 eves suttyo hulyegyerekekig, de ilyen nagyon gaz alak konkretan meg talan nem jott oda leszolitani. marmint sok olyan volt, aki nyilvanvaloan szinten alatti volt, de nem ilyen suttyo paraszt, tehat remdesen, szepen megmondtam neki, hogy bocsi nem.

ha mondjuk egy ilyen alkesz munkas jonne oda, eleve szerintem meg se hallgatnam, amit mond.

2021. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!