Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy annyira ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy annyira ronda vagy ostoba pasi szólított le az utcán, hogy már lealacsonyítónak érezted?

Figyelt kérdés
Hogy már az is sértés, hogy azt hiszi, hogy egy szinten vagytok, valaha egy pár lehettek?

2021. okt. 15. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2021. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Külsőből nem Vönöck le ilyen következtetéseket soha. Ha bunkó a közeledése, akkor gondolok ilyet.
2021. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Volt egy randim de valami utolso igenytelen lelakott emberrel.

Probaltam udvariasan nem megbántva stb lelépni offolni.


Erre azt hitte legkozelebb is találkozunk.


Egyáltalan nem lealacsonyitonak ereztem azt hogy esélyt lat bennem, hanem attol voltam elhűlve hogy annyira nem értőképes hogy azt se latja hogy ég es fold vagyunk??


Volt már viszont olyan "munkáslegennyel"is randim, akinek az ELSŐ szavai mikor meglatott, azok voltak, hogy hú aztaa! nem gondolta volna hogy ilyen jó nő vagyok es megérti ha nem állok vele szóba se! Es mindezt szerényen es udvariasan de helyből elkapálta magát, mert ő az elso pillanatban levágta, hogy marhára nem illunk össze.


Azota is tiszteletem az övé. Elbeszélgettunk ugyan még attol, de helyből offos volt, igaza van.


Aki mégcsak annyit sem lát meg hogy ég és föld valakivel az ritka EQ nulla sztem. Soha nem veszem magamra.

2021. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Én azt nem szeretem ha sétálok a városban és a fiatal fiúk a golfból meg bmwből már nem is fütyörésznek, hanem feltekerik a hangerőt,és ütögetik elég erősen a kocsi ajtaját, úgy hogy kikönyökölnek rajta közben.

28L

2021. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Lealacsonyítónak soha nem gondoltam, inkább kellemetlen mert valahogy le kell rázni.
2021. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Folyt: szerintem ahhoz is kell egy szint, hogy egy férfi levágja azt, hogy kinél mégcsak esélye sincs.

Ez már egy tisztelendő értelmi szint szerintem!!es a szememben az ilyenek nagyot is nőnek. Hogy nem kezd nyomulni, fárasztani, tartja velem a 3 lépest es maximalis tiszteletet kapok ezzel.


Es nem kell leoltogatni sem mint a tobbit. Nem szól be, nem kezd azert ler.bancozni, nem cseszteti az egóját, nem gyokerkedik nem hord el mindennek meg sorolhatnám. Mert van olyan értelmes, hogy levágja kapasbol az egeszet.


RITKA! Es tisztelendő az ilyen!

2021. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
3.voltam
2021. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Én már annak is örülnék, ha valaki leszólítana. :D
2021. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Legutóbb egy 70körüli fogatlan, alkesz utcaseprő talált meg. Önbizalom van,az biztos.
2021. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8! Hova küldhetem őket?

#9

2021. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!