Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help, Nagyon rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help, Nagyon rosszul érzem magam, Mivel nyugtathatom meg magam?

Figyelt kérdés

nemrég együdt lógtunk egy délután így 5-ösbe(2 barátnőm és 2 fiú meg én)az egyik barátnőm jár az egyik fiúval, a másik barátnőmre meg nyomult a másik gyerek.nagyon szarul esett h engem leszartak..meg egyébként úgy h még senki se nézett meg..és majdnem mindegyik barátnőmnek volt már pasija..nekem azért nincs pasim mert a többiek extra vékonyak én meg csak normális testalkatú vagyok?..najó a combomon van egy kis plusz de máshol tök átlagos..mindenki azt mondja h nagyon aranyos vagyok és szép az arcom..de ezt mért nem veszik észre a fiúk?..vagy foggyak mégtöbbet h extravékony legyek?..már fogyózok egy hónapja (elég szigorúan)de nem akar lejönni egy kiló se..:(..és zavar h csak nekem nincs/nem volt barátom ..vagy csak velem van baj h nem hozzám hasonló emberekkel barátkozom /ezt úgyértettem h olyan lányokkal barátkozom akiknek van barátjuk és nagyon vékonyak..bár a fejük nem is szép mert 80 kiló smink van rajtuk rajtam meg csak 10 kiló/vagy 80 kiló sminknek kell h rajtad legyen h észrevegyenek?...nagyon szomorú vagyok:(..kérlek vígasztaljatok meg

15/L


2010. szept. 2. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs okod a szomorkodásra, nem a te testalkatoddal, hanem a mai legények ízlésével van a gond. Puncira mennek, nem az összhangra, ha a kedves barátnőid IQ-ja összeadva és 5el megszorozva is csak 50et adna, akkor is nyomulnának rájuk. Az ilyen pasik pont annyit érnek, mint az említett csajok. Ne az ilyenek kelljenek, hanem olyat keress, aki tud szeretni, és akit tudsz szeretni. A nagy Ő mindenkinek eljön, kivéve azoknak nem, akik nem akarják. Ne pánikolj, neked is elfog jönni, ha túlsúlyos vagy, ha nem. Barátkozz, élj, és majd jön a szerelem is. sok sikert :)



18/F

2010. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Linkelj képet magadról , és megmondom hogy mi a baj !
2010. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj nekem priviben képet (ígérem, nem linkelem sehova és nem rakom ki, csak véleményt mondok róla), úgy jobban tudok segíteni. :) 16/F
2010. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ne fogyókúrázz!!!

sportolj menj el táncolni,lemennek a kilók és szerintem élvezetes is. Biztos bejösz valakinek próbálkozz másoknál.. és szerintem ezt az 5ös talikat hanyagoljátok...menjetek el hárman lányok ,vagy 1 lánnyal kevesebb de páratlanul lenni sose jó mert mindig van vki aki ugymond" útban van"

2010. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek..de képet nem szeretnék kitenni..
2010. szept. 2. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
küldd el nekem privátban, nem teszem ki! ígérem, csak legalább úgy jobban tudnék segíteni.. 18:27-voltam
2010. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia:)


Nekem sem volt még barátom.Nagyon vágyom már rá,hogy szeressenek,hogy odabújhassak valakihez...De nem jön össze.Most,hogy újra suli van bízom benne,hogy rám talál a szerelem:)

Épp ma gondolkodtam el azon,hogy ki a szerencsésebb az osztálytársam vagy én.

Az osztálytársamról tudni kell,hogy volt egy pasija,akivel néhány hónapig járt (6-7).Miután szakítottak összejött egyik évfolyamtársunkkal és 1,5 évig voltak együtt.Vele feküdt le először,de ezt mindig is próbálta titkolni,de szerencsétlen annyira hülye,hogy elszólta magát...Miután szakítottaz ezzel a sráccal kb. 1,5 hónapra rá összejött a mostani pasijával.Pont ma dicsekedett,hogy már 2 hónapja együtt vannak.Na,én meg mondtam neki,hogy 2 hónap nem olyan sok idő,majd akkor dicsekedjen ha már fél éve együtt lesznek.Hozzáteszem vele is lefeküdt már.Ráadásul védekezés nélkül.Tanulni alig tanul a jegyein is meglátszik,leginkább bukdácsol.

A mellkidobós,tűsarkús szett játszik nála,sminkkel együtt.

Vagy én,aki jól tanulok.Nem volt még barátom,nem is csókolóztam még.De ettől függetlenül ugyanúgy eljárok ide-oda,vannak barátaim stb.

Nos,én arra jutottam,hogy én vagyok a szerencsésebb.

Ha igy folytatja osztálytársam 20 éves korára egy kiélt r*banc lesz,aki senkinek nem fog kelleni,ellenben velem.



Szerintem ne aggódj.És a páratlan számú találkákat tényleg hanyagoljátok,vagy úgy legyetek páratlanul,hogy pl. 7-en találkoztok abból 5 lány,2 fiú.Hogy ne legyen olyan,hogy valaki tök egyedül marad.Mert a lányok el tudnak beszélgetni meg minden:)

15/L

2010. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm h írtatok..most kicsit megnyugtattatok .köszi(L)
2010. szept. 3. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:

salala salala-val értek egyet. A mai világ magyarázza be, h már az a trend, h a 13 évesek azon aggódnak, h 1 hete nem basztak egy jót..... Ahogy előttem is írták, az ilyenek, lehet örülni fognak amég fiatalok, de ha már dolgozni kéne... családot alapítani.... megfogják még szívni :)

Te viszont ennek ellenkezője leszel majdnem, azzal a különbsgéggel, h ha van egy kis szerencséd, és sikerül korán találkozni egy jó pasival, akk te ugyan úgy boldog leszel, csak nem 50 hanem 1 pasival :)

15 évesen, még nem katasztrófa, ha nincs pasid, vagy nem ment még át rajtad 20 pasi.

2010. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogyan nyugtathatod meg magad????

Ez milyen hülye kérdés??

XANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAX!!!

2010. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!