Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, tehet kb egy éve ismerek egy lányt, ilyen interetes haverságnak indult a kapcsolatunk. Ez eleinte nagyon jól működött. Na már most az történt hogy ő abba városba tanult tovább ahol én is a tanulmányaimat folytatom. Találkozgattunk hiszen miért ne tettük volna erre vártunk. Eleinte láttam rajta hogy nagyon szégyenlős ami meg is lepett mert chatan elég merész szokott lenni. A legutóbbi helyszín egy híd volt, én le szerettem volna mászni a híd szerkezetébe tehát a pillér és az utest közé de ahogy átléptem a korláton rögtön visszarántot mondván hogy ő tériszonyos és látni sem szereti ha valaki ilyesmit csinál, ez kicsit fúrcsa volt, pedig mondtam neki hogy nem elősször csinálom. Aztán elkezdtünk beszélgetni és észrevettem hogy bújik hozzám azután ha jól emlékszem a fejét a vállamra hajtotta. Csodálkoztam, mert korábban azt mondta hogy az ilyen dolgok nagyon távol álnak tőle és nem birja az ilyesmit. Úgy éreztem talán most elmondhatom neki hogy mit gondolok és így átadtam neki egy papírectlit amin egy matematikai egyenlőtlenség volt aminek ez az eredménye:

i<3u Most per pillanat várom hogy mi leszz, már ezerszer megbántam hogy odaadtam neki.


2011. okt. 28. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján őrült vagy
2011. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, miért? o.O
2011. okt. 28. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
azért, mert nem vagy normális.
2011. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csezd meg fárasztjál mást a hülyeségeiddel.
2011. okt. 28. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
En a te hejedbe ,ugy megcsokoltam volna ,hogy meg mindig ott lennenk ... kicsit elment az eszed ,bar en is voltam igy sokszor ...elszalasztottam a perfekt pillanatokat ...mai napig is banom ... :(
2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem én elhasználtam volna a telefonos segítséget... vagy a közönségét...
2011. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem döntöttél rosszul, ha bejössz neki akkor tutira nyerő ölet. Nekem tetszene ez a féle megoldás. Sok sikert, szorítok

üdv: Jessina

2011. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jessina

Igazából azért nem mertem elsietni a dolgokat, mert már egyszer elutasított.

Valójában azt mondta hogy szeret csak nem úgy ahogy én őt. Egyszóval kosár. Szóval én próbáltam alkalmazkodni és kialakult egy ilyen haveri viszony. De most hogy már találkozgatunk ujra felébredt bennem valami ami régóta bujkált bennem. Már elegem van abból hogy el kell folytanom az érzéseimet, vágyaimat. Szóval igy elmondtam neki, amúgy az imént kaptam a hírt hogy sikeresen kiszámolta. Azt mondtam hogy majd találkozunk és megbeszéljük, nem akarom ezt lealacsonyítani azzal hogy interneten vallok neki. Mégis milyen az már. :)

2011. okt. 31. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Na átjöttem hozzád. :)


Szóval: Ha szelíd, szerény, ne csinálj ilyen elvetemült dolgokat, mert el fogod veszteni. LÉgy kedves és lassan, kedvességekkel hódítsd meg, mert ő az a típus.


Javaslatom: keresd meg egy szál virággal, örülni fog, mert kedvel téged, de elszúrtad. Még helyre tudod hozni.

2011. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát talán igazad van, de én nem úgy ismertem meg mint egy szelíd lányt, tudid inkább ilyen Rock, Metal személyiség. Virág? Háááát, inkább rajzoltam neki valamit tehetségondozóba járok elég jól megy, és Ő is szereti nézegetni a munkáim. De köszönöm hogy segítettél.
2011. okt. 31. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!