Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben ki lehet fogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben ki lehet fogni normális nőt aki nem a Tinderen éli ki, a nagyképű komlexusát?

Figyelt kérdés

Itt BP-en csupa egyforma nőt látok, jobbnál jobbakat, főleg a Tinderen és már herotom van tőlük. Nem győzöm balra húzni őket, és kevés a természetes szép nő sajnos.


Magamról tudom, hogy esélyem sincs egy gyönyörű nővel szemben.

Nem is igazán szeretnék olyan kapcsolatot ahol ismételten én szeretem jobban az illető nőt, és ez nem kölcsönös.


Munkatársaim robdábnál rondábbak a pénzükkel és a nagyképűséggel, szereztek állom nőt. Sokszor csak lesek, hogy ezt hogy….


Aztán rájövök a pénz, Humor, beképzeltség, más megalázása az valami olyan amit a nők szeretnek .


Meg nem akarok Diplomás nőt, az az a fajta akit a szülők befolyásolnak 40 éves koráig…



Legutóbbi kapcsolatokat is ez tette tönkre.



2021. okt. 21. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Nemtom te milyen alternatív univerzumban élsz, de szerintem szép nők vannak Pesten, és egy csomó természetes van. Beszélgettem én kedves lányokkal, sokkal nem lett randi, de attól még nem bunkók, hogy nem tetszem nekik.

Van egy olyan sejtésem, hogy te direkt arra a női típusra hajtasz, akinek nem jössz be és reálisan nagyon más ligában vagytok. Ha a földhöz vered magad, amikor egy nő elutasít, akkor a többinek sem leszel így szimpatikus, ha már sértődötten állsz hozzájuk is, pedig nem is ismeritek egymást.

Mondjuk azt se értem, hogy mégis hogyan képzeled, hogy bármelyik nőnek bejön ez a nőgyűlölő stílus, így tippre az első percben elvágod magad hisztivel az összesnél.

Értem, hogy volt egy nő, aki megbántott, de a sérelmeidet ne tukmáld már rá másokra, mert senki nem akar egy ilyen idegbeteggel lenni. Még azt is kinézhetik belőled ezzel a nulla indulatkezeléssel, hogy erőszakos vagy, kell a fenének ez.

2021. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Haver, neked nem nő kell hanem pszichológus mert tele vagy komplexusokkal. :D
2022. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!