Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 vagyok. Van 1 csaj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok. Van 1 csaj az osztalyban akivel jol osszebaratkoztunk (nekem nagyon bejon), es par napja, suli utan megcsokolt (persze nyelves). De jarni nem akar velem, es a legjobb baratja vagyok. Akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés
es azota ugyanugy joban vagyunk meg minden, de amikor rakerdezek h miert tette azt mondja h nem tudja. es ha kerdezem h lesz e ujabb csok valamikor, " hat majd meglatjuk" a vallasza. szerintem hujen jonne ki ha most odamennek es en smarolnam le.
2008. dec. 12. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

ismerkedés a nemiséggel.


ne légy türelmetlen. sztem bejösz neki, csak még tapasztalatlan. vergődik az érzelmeivel. adj neki időt. vegyél neki karira egy kis ajándékot. ettől elolvad. folytassátok a barátságot az ő tempójában. Ne érezze hogy csak arra hajtasz. sok lány ettől begörcsöl. érezze, hogy bízhat benned. ha a bizalom kialakul, ismét kezdeményezni fog. ez tuti


egyébként majd te is rájössz, azok a kapcsolatok voltak a legszebbek, amelyeket lassan tudtál megszerezni. a gyors piff-paff kapcsolatokban én nem érzetem a másikat értékesnek és ha én egy értéktelen partnerrel állok össze az engem is minősít. Nem?

2008. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönne ki hülyén. Neki szabad, akkor neked is. Amúgy meg hívd el valahová, ha már ennyire jóban vagytok, úgyis beadja majd a derekát.
2008. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ok.koszi. persze h eljonne. szoktunk egyutt bulizni, de valahogy varatlanul ert ez a csok ! de nagyon szeretem...

megrorulok az iljen helyzetektol!

2008. dec. 12. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Innen már sima"-érzet...


Jól mondták az előttem szólók, 75% és afölötti lehet az esélye, hogy tényleg szeretne téged, csak még ő se biztos magában. Legyél ott neki ugyanúgy, ahogy eddig is, viszont finoman esetleg csinálhatsz apróságokat; megcirógathatod pl. a kezét, vagy adott esetben az arcát, esetleg hosszabb együttlét/buli utáni elköszönéskor puszi (arcra), vagy, ha igazán gavallér akarsz lenni, kézcsók...


A többi menni fog magától.

És ha mégse jön össze, akkor már legalább lesz tapasztalatod és a következő sokkal könnyebben, simábban fog menni.

2008. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az biztos, hogy mi lányok véletlenül nem szoktunk magunktól fiúkat csókolgatni, és nem olyanokat, akik nem tetszenek nekünk :D:D:D Ilyet max. illumináltan, de suli után a csajszi csak nem volt az...

Légy türelmes, kedves, szórakoztató legyél egyszerűen OTT mellette, és szerintem majd alakul. De Te is nyugodtan kezdeményezhetsz, ne hidd azt, hogy nem! Persze legyen meg az alkalmas romantikus, meghitt pillanat, ne csak úgy "odamenj és lesmárolod" :D

2008. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, a kérdezgetéssel hagyj fel, mert a csaj csak feszülten fogja magát érezni miatt, sodródj az árral, hagyd, hogy maguktól alakuljanak az események.. persze egy kis segítséggel általad;) keresd sűrűn, a puszi meg simogatások tényleg jó ötletek.. hidd el lehet még ebből egy nagyon szép kapcsolat:D sok sikert!
2008. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamelyest biztos tetszel neki. Ha gondolod te is smárold le . Ha neki lehet neked is ahogy az elöttem szólók is írták.

Bár szerintem vigyázz a csajjal, mert van olyan akiebből sportot űz, mármint hogy kelleti magát, jól felcsigázza

a faszik érdeklődését, aztán közben semmit nem akar tőlük. Csak biztos pont mert ha baja van hozzá majd bármikor mehet. A lányok többségének tetszik ha fut utána a pasi és húzhatja az agyát.

Persze nem biztos hogy a te esetedben ez így van. Figyeld meg hogy viselkedik más fiúkkal.Sokat elárul.

Sok szerencsét.

2008. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!