Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan 40-50-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 40-50-es férfiak akiknek 15-20 évvel fiatalabb barátnőjük van? Hogyan és hol tudtátok felszedni őket? Mi kell ehhez? Jobb nektek így mint veletek egykorú nőkkel élni?

Figyelt kérdés
Kerek perec leírom, válás szélén állok, ha megtörtént az eset nekem is fiatalabb nő kéne. Látom hogy sokaknak sikerül. Mit tesztek az ügy érdekében? Jobban néztek ki mint az átlag, anyagilag álltok jobban, vagy hogyan találtok fiatal nőket? Adjatok tippeket az lenne a lényeg. Magamról annyit hogy 46 éves vagyok, nem kopaszodom és futok/úszok, nettó 600-at keresek, van lakásom és kocsim, 2 gyerekem de ők az exnejjel élnek majd. Ezekkel a paraméterekkel lehet fiatal nőhöz jutni?
2021. okt. 26. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem 12 évvel idősebb nálam, havi 170-et keres, van 2 gyereke, akik velünk élnek. Engem a figyelmességével, jó humorával, intelligenciájával szedett fel. Mi valóban összeillünk és szetetjük egymást. Nem pénz alapú felszínes kapcsolatban élünk.
2021. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom , 10 évvel fiatalabb csak.
2021. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
80%
Deák Ferenc és Szent István kajánul elmosolyodnak a "Magyar Nemzeti Bank" felirat mellett.
2021. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
69%
Nekem úgy sikerült összejönnöm ilyen, hogy 10 évet nőként letagadtam. Mivel a fèrfiak is ennyire pofátlanok, hát én sem cagyok szívbajos. Ők megkapjak a 10 evvel fiatalabb nőt, én meg a velem egykoru pasit. Es nem, nem latszik, neha 29nek hazudom magam, azt is elhiszik.de kulfoldibek mar hazudtam magam felig koreaibak. Igen, azt is elhittek, pedig nincs azsiai vonasom.:))
2021. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm hölgyeim, engem az urak véleménye, tanácsa is érdekelne.
2021. okt. 26. 18:05
 6/77 anonim ***** válasza:
15%
49 éves férfi vagyok, nemrég jöttem össze egy 25 éves bomba csajjal. Bármit megtesz, amit kérek tőle. A pénz a lényeg, naponta többször análozunk is. Én havi millát keresek és kopaszodok is.
2021. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
77%
En nokent leirom, hogy idosebb pasi akkor vonzo, ha van egzisztenciaja, allja a koltsegeket, visz ide oda, emellett elismert ember, masok is felneznek ra, odafigyel ram, van karizmaja, egy hullamhosszon vagyunk. Ugyanolyan nehez ilyen korban egy fiatalabb no figyelmet felkeltened, mint egy idosebbet. A kulonbseg csak annyi, hogy a fiatalabb csajert motivaltabb vagy, de ugyanannyi munkat kell belefektetned és a verseny is nagyobb a fiatalabb nokert. Ennek ellenere kifoghatsz vm onbizalomhianyos, szakitasbol kilabalo csajt, aki epp figyelemre vagyik es hA korabeli sractol nem kapja meg, lehet kapas.
2021. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
Hol szedted fel?
2021. okt. 26. 18:18
 9/77 anonim ***** válasza:
11%
Konditeremben. Egyszer odamentem hozzá, elkezdtünk beszélgetni, kávézni hívtam. Pont olyan helyen kávéztunk, ahonnan ráláttunk az Audimra. Csak mellesleg megemlítettem, hogy autóval jöttem. Kérdezte milyen autó, mutattam neki. Egyből lejött van töltény, harapott rá, gondolta van ott tpbb is. Innentől nyert ügyem van.
2021. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
91%
9: Az a baj, hogy tízből 8 audival megy kondiba. Ennyire számít, hogy nem véletlen a kettőből voltál egy? Vagy ennyire mindegy neki?
2021. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!