Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit lépnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit lépnétek, ha egy kb. veletek egykorú női munkatársatok, aki iránt semmi vonzalmat nem éreztek, így próbálna meggyőzni titeket, hogy járjatok vele?

Figyelt kérdés

Ez a nő amúgy nem túlsúlyos, normál testalkatú, de tényleg sose fordult meg a fejetekben egy pillanatra sem, hogy rámozduljatok, mert mindig is tisztán csak a munkatársatoknak tekintettétek.


Szóval ez volt a nő nyomós érve miután arra kért, hogy vonuljunk el egy zárt helyre, ahol négyszemközt tudunk "tárgyalni":


"Figyelj! Az arcodról le lehet olvasni, hogy még soha életedben nem volt barátnőd! Szűz vagy! Képtelen vagy ismerkedni, nem mersz leszólítani egy nőt sem, azt sem tudod, hogyan kell, ezért ha így folytatod, akkor szűzként fogsz meghalni. Felajánlom, hogy járnék veled tartósan, mert már közel két éve szakítottam az exemmel és hiányzik egy kapcsolat, de mostanában nem nagyon van időm külön ismerkedni is. Ha belemennél, akkor egy lakásban lakhatnánk, elvenném a szüzességedet és rendszeresen szexelnénk, lehetőleg minden nap. Jól fontold meg az ajánlatomat, mert ilyet még egyszer biztosan nem fogsz kapni az életben és akár még jól is érezheted magad velem, annak ellenére, hogy a meglátásom szerint én nem jövök be neked. Bár az igazat megvallva te sem vagy egy szőke lovag a fehér lovon, akiről minden nő álmodik, de beérném veled is így két év magány után. Nem vagyok telhetetlen."


2016. febr. 11. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Xddds

Én arcon röhögném, ha így ezzel elém állna valaki.

2016. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vesztenivalóm nem lévén, belemennék. (Miután kiröhögtem magam persze.) :D
2016. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Én is nevetnék egy kicsit de szerintem belemennék.Veszteni valom nincs.

Te mejik fél vagy?

2016. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

"Az arcodról le lehet olvasni, hogy még soha életedben nem volt barátnőd! Szűz vagy! Képtelen vagy ismerkedni, nem mersz leszólítani egy nőt sem, azt sem tudod, hogyan kell, ezért ha így folytatod, akkor szűzként fogsz meghalni. "


Tipikus szánalmas duma :D


arcon röhögném szerencsétlent és ott hagynám a zárt helyen. ;)

2016. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyan nő vagyok, de ez inkább sértés, mint ajánlat. És mivel kolléga, hidd el nem éri meg, főleg ha nem is bombázó...
2016. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kemény. Már az első 2-3 mondatában lealáz, majd megszán a "párkapcsolatával", és amíg együtt vagyunk (vagyis együtt lennénk), készüljek fel rá, hogy a "közös" lakásból kihajít, ha betoppan az ő kis életébe a nagy Ő. Ez még viccnek is rossz. Megköszönném a "könyöradományát", és ahogy lehet, kerülném.
2016. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy f asz. :D
2016. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Nézd, legalább őszinte :D de ez nyilvánvalóan csak egy érdekkapcsolat lenne. Hogy ennek ellenére belemész-e az a te dolgod.
2016. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ott helyben le**rtam volna.. aztán több nem kellene tőle, esetleg még párszor :)
2016. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csaje, rohadtul meg lehetsz szorulva:-) Egyebkent ha dugni akarsz, akkor nem kell levelzgetni a szuz sraccal csak masszal ra, tuti orulni fog,/komolyan mondom, nem szarkazmus/ anno amikor 17 voltam, velem is igy 'bant el' egy 25 eves csaj:-) Eletem legjobb elmenye volt.

Mert azt gyanitom, hogy a kerdezo a csaj. /ha megse, es tenyleg szuz vagy, a dugasba mindenkepp menj bele, aztan azonnal szard le a csajt, mert nyilvan kutyaba se vesz, ez meg nem a gyumolcsozo kapcsolatok megfelelo alappillere/

2016. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!