Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány azt mondta, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány azt mondta, hogy csak akkor írjak neki, ha már tudom mikor hívom el legközelebb. Nem túl követelőző ez?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtünk el randizgatni. Eddig négyszer voltunk csak, mert az utóbbi időkben a munka nagyon lefoglalt és két hétig beteg is voltam, dolgozni sem tudtam bejárni. Lassan egy hónapja nem találkoztunk, de minden nap beszélgettünk, és most hirtelen a lány előállt ezzel a kéréssel. Azt mondja ne húzzuk egymás idejét és ne hitegessem. Jogos ez most így tőle?

2021. nov. 2. 18:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, sőt, még jófej is. Kezdeti ismerkedős szakaszban szerinted mennyire lehet komolyan venni valakit, akinek egy hónap sem elég a találkozóra? Én már rég leépítettelek volna.
2021. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2021. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut.
2021. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. A két hét betegség érthető, de a maradék időben nem volt rá 1-2 órád sem a munka miatt? Ne haragudj, de ez a legtürelmesebb emberben is eléggé azt a gyanút kelti, hogy nem érdekled.
2021. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Beteg voltam... az egy hónapból két hét emiatt kiesett... Ezt ő is tudja
2021. nov. 2. 19:06
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogos, teljesen érthető, hogy miért kéri ezt, nem is értem, hogy mi ezzel a problémád.
2021. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagy te oda ezért a csajért, különben majd belehalnál hogy találkozz vele. Nekünk olyan pasi kell, aki a tűzön is átmegy, hogy velünk lehessen. Ez a szitu elég kiábrándító, inkább hagyjátok egymást, nem egymást keresitek.
2021. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor is maradt még 3 heted a hónapból
2021. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Jaj de fájdalmasan teszetosza puhapöts vagy, ne haragudj. Ebből a 3 sorból full előttem van, milyen ember lehetsz, juj de nem bírom az ilyen palikat.
2021. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a végtelenségig ismerkedni. Ez egy jelzés, hogy vedd komolyan, ha komolyan akarod venni. Ha nem, akkor nincs teendő.
2021. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!