Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves nő vagyok. Egy "most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves nő vagyok. Egy "most vagy soha" jellegű döntést kell hoznom. Leírom lenn, megpróbálom röviden összfoglalni. Szerintetek érdemes, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nem egy faeke egyszerűségű sztori, de összfoglalom dióhéjban.

Tehát sok-sok évvel ezelőtt volt egy nagyon nagy szerelmem. (Durva is belegondolonom, hogy hány éve volt, mert kevesebbnek tűnik, mint amennyi. :D Na, de már egy 7 éve nagyjából.) Nagyon romantikus, meghódítós dologgal indultunk, és párkapcsolatot kezdtünk. Ő is szerett engem, de nagyon hamar vége lett. Úgy lett vége, hogy kiment külföldre. Az egy nagyon fájdalmas elválás volt mindkettőnk számára, de megértő voltam, mert tényleg mennie kellett. Én se dobtam volna el azt a lehetőséget, amit kapott, a helyében egy friss, fiatalkori kapcsolat miatt.

Aztán ugrok a közelmúltra. Fél éve lettem egyedülálló egy olyan kapcsolat után, ami eddigi életem messze legrosszabb szakításával zárult, mert már jegyespár voltunk, ráadásul megcsalt.

És megtudtam, hogy ez a régi szerelmem visszaköltözik Magyarországra, jövőre, rögtön év elején. Csak idén végéig marad kinn. És azt is fixen tudom, hogy egyedülálló, mert neki is volt egy komolyabb kapcsolata kinn, ami véget ért most ősszel. Mindezt közös ismerőstől tudom, nem tőle személyesen. Vele kb. 5 éve nem beszéltem, de ismerősök vagyunk Facebookon.

És az a kérdésem, hogy szerintetek lenn értelme visszaköltözése után randizni vele? Elvégre mi sose voltunk rosszban, anno nem azért szakítottunk, mert nem működtünk. Nekünk meg teljesen tiszta lapunk van.

Ami ellene szól, hogy ki tudja mennyit változunk, lehet meg kéne hagyni az egészet szép emléknek. Akkor még szinte gyerekek voltunk, naiv szerelmes fiatalok, rózsaszín ködben. Olyan szép kapcoslatunk volt, még ha rövid is, mint valami szerelmes dal. Lehet csak tönkretenné egy mostani randi az egész emléket. És ez me6g a kisebbik ellenérv. A nagyobb, hogy neki már van két gyermeke, ikrek. Egy fiú és egy lány, de nem annyira hasonlítanak egymásra, gondolom két petéjű ikrek. Kb. ovis, vagy maximum 1. osztályos tanulók lehetnek. És az még nem tiszta nekem, velük mi lesz. Jönnek Magyarországra, vagy maradnak Németországban az anyjukkal? Meg nem is tudom, nem akarom az egész családi drámát, hisz ez a férfi ugye házas, és mostanság válnak el a nőtől. Én nem tudom mi lenne, ha mondjuk randiznánk, de még közben egy válási folyamat menne nála... Rengeteg minden szól ellene, bonyolult lenne pont vele ismerkedni.

De közben meg vagyom is rá, vágyom megtudni, mi történt vele, vágyom megtudni, mennyit változott, stb.

Szerintetek hagyjam a fenébe, és maradjon meg az egész szép emléknek, vagy igenis januárban kezdeményezzek randevút?

Ó, igen. Az elutasításról nem is beszélve, lehet simán, hogy én kezdeményezek, ő meg nem akar most kapcsolatot, ilyesmi. Vagy én nem kellek neki. De amúgy szerintem, és ez csak tipp, de szerintem ha mindketten egyedülállóak vagyunk, akkor ő fixen benne lenne egy randiban velem. Szerintem abszolút nyitott lenne, aztán majd elválik, megvan-e még mindig a szimpátia.


2021. nov. 5. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha unatkozol írjál, lehet tudok segíteni.Józsi bácsi 64F
2021. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell randinak lenni? Dumálhattok is és akkor majd megtudod, hogy akar -e kapcsolatot vagy sem.
2021. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
A valós problémádat nem értem.
2021. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekek miatt necces.


A gyerek egy olyan kapocs két ember között, ami örökre összeköti őket. Ezt, amíg lehetőséged van, szerintem éld meg egy olyan férfival, akivel közösen élhetitek át a csodát. Ezt a drámahalmazt kár lenne bevinned az életedbe.

2021. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg jóban vagytok, én a helyedben barátilag közelednék hozzá, ahogy #2 is írta! Baráti találkozó alkalmával úgyis kiderül mi van vele, milyen tervei vannak a jövőre nézve! Ha elbeszélgetsz vele, és nem tetszik amit mond (válásról, gyerekekről), még mindig lesz lehetőséged eldönteni, hogy mit akarsz tőle hosszútávon.
2021. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt nem látom most vagy soha döntésnek. Ha nagyon akarod, akkor keresd meg beszélgetni, aztán te is meglátod, hogy egyáltalán tetszik-e még. Ha egy kicsit is érdekelted volna, akkor lehet, hogy évente kétszer rád írt volna facebookon, hogy hogy vagy. Nekem úgy jön le, mintha kétségbe lennél egy kicsit esve, hogy itt vagy 30 évesen és kellene egy komoly kapcsolat.
2021. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem most vagy soha. Semmit nem tudsz róla, lehet, hogy a víz leverne, ha találkoztok. Inkább gyerekes fantáziának mondanám! Miért kellene kapcsolatot kezdeményezni, az is nagy teljesítmény 5 év kommunikáció nélkül, ha egyáltalán emlékszik rád.

Éld az életed, ne rá építs!

2021. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Próba szerencse! :)


Semmit sem veszíthetsz.

2021. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
En hasonlot csinaltam fiatalon. Osztalytarsak voltunk kozepsuliban, o odaig volt ertem (nem tudtam rola), en pedig valahogy mindig masfele sodrodtam, amellett, hogy kozeli baratok lettunk, sokat logtunk egyutt. Aztan jopar evvel kesobb jutottam el az erettsegi szintre, hogy felfogjam, hogy basszus vele tenyleg milyen jol passzoltunk volna, ismertuk egymast tokeletesen. Nagy remenyekkel elhivtam randira, leinformaltam, hogy egyedul van, kicsipte magat rendesen. Ba nem volt rossz randi, de koze nem volt hozza annak a kapcsolatnak, ami korabban koztunk volt. Csalodas volt, hogy mennyit valtozott, valtoztam, valtoztunk. Viszont igy konnyu volt lezarni mindent, csak ritkan jut eszembe, egy sztori lett a sok kozul. Remelem ez segit valamennyire.
2021. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Most, vagy 2év múlva, vagy azutàn...
2021. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!