Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes esélyt adni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes esélyt adni egy olyan párkapcsolatnak, ahol bár gyönyörűséges a lány, ugyanakkor egy beképzelt hisztérika, aki lelkileg totál labilis. Őszintén, többször van depis, rossz, nincsen kedve hangulatában, mint jóban. Ezen tudok változtatni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal menekülök az ilyentől, akárhogy is néz ki!
2021. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm. Nem, nem tudsz rajta változtatni. Keress normális, kiegyensúlyozott nőt.
2021. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem te írtad ki ez a kérdést? Nagyon úgy néz ki hogy ez a folytatása a dolognak! Ezek után mit vársz?

2021. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem tudtál, akkor ezek után sem fogsz tudni rajta változtatni. És akkor mi van ha gyönyörűséges? Mikor értik már meg az emberek, hogy a szépség nem tart össze semmit, ja és elmúlik
2021. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Tudsz. Hidd el.:) Lepd meg valamivel es toltsetek el egyutt par napot valahol, kapcsolodjatok ki.
2021. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
A negatív emberek nem változnak soha. Mennyi ilyet láttam már.....
2021. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy ez számára komolyan eldöntendő kérdés? Még hogy a nők a felszínesek...
2021. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egoista ,és depressziós? szèp kombó


Ha nem tudsz megmentő lenni , ne lègy àldozat

2021. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz változtatni és természetesen hagynám a pcsába.
2021. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

#3 vagyok: Belinkeltem! Ezt már egyszer kiírta a kérdező! Ott a link!

Olvassátok végig!!!


"9/23 A kérdező kommentje:


Nem most jöttem rá, hogy elkényeztetett és hogy beképzelt, hanem már akkor, amikor tavaly a munkahelyemen megismerkedtünk, ott volt gyakornok. Mások, még a saját barátnője is annak tartja. Azt meg már fentebb írtam, hogy eddig valamiféle vonzerővel bírt rám, ami miatt a negatív tulajdonságai nem érdekeltek annyira."

2021. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!