Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez a reakció, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció, ha közben nem is törekedett?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki tetszik nekem, és MSN-en bevallotta, hogy én is tetszek neki. Jó, nem történt semmi... Majd 3 hónapra rá üzente SMS-ben, hogy most már szerelmes belém. Gondoltam, jó, majd megbeszéljük. De ő, amikor találkoztunk mondhatni le se sz*rt, legalábbis így vettem észre. Mindig kioktatott, és azon kívül hogy sokszor nézett, tényleg nem lehetett volna észrevenni, hogy érez is valamit irántam. Üzengetett a haverjaival, hogy most akkor mi van velünk, de én nem válaszoltam, ha igen, akkor azt, hogy tessék kezdeményezni, vagy valami, mert ez így nem módi.

Aztán később jó haverok lettünk egy másik fiúval, aki szintén szerelmes volt belém, de én tisztán megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit.

Tegnap délután az elsőként emlegetett fiú "lekoptatott" azzal az indokkal, hogy a másodikként emlegetett fiúval sokkal jobban kijövök, mint vele, és hogy már nem kellek neki.

Szerintetek ez normális?


2010. szept. 4. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
aha
2010. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát inkább gyerekes, vagy pedig a másik lehetőség, hogy talált egy jó indokot hogy valamivel elküldjön... mert elég nagy marhaság ez..
2010. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dedó...
2010. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak gyorsan meg akart döngetni, de amikor látta, hogy nálad nem lesz egyszerű dolga, akkor elvesztette az érdeklődését, úgy döntött, hogy nem fog hosszasan udvarolni, inkább keres egy "olyan" lányt. Ne foglalkozz vele...
2010. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kkzz ***** válasza:
Gyerekes.
2010. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!