Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti furcsállnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti furcsállnátok, ha egy olyan férfi hívna el randizni, akit már 5 éve ismertek, és csak most lép? F Felszedném egy kolléganőm.

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akit jópár éve ismerek már, és ez idő alatt sosem érdekelt, mint nő. De ez mára megváltozott, jelenleg nagyon bejön nekem. Igencsak szeretném randizni vinni. Ő maga is sokat változott az elmúlt időben, és azóta kezdett el tetszeni. Pl. lazábban öltözik, levágatta a haját állig, frufrus lett, komolyabb lett. Régen mindig olyan befeszülten öltözött, haja is olyan volt, mint aki erőlködik, hogy szexi legyen. Most meg olyan könnyed, laza, és ez vonzó. És igen, régen olyan megbízhatatlan, komolytalan volt, de mostanában ráébredtem, hogy nagyon is értelmes agyilag, ott van fejben, és megkomolyodott. Teljesen más a kisugárzása. Most egy igazi nő, aki tudja, mit akar, régen meg egy megfelelési kényszeres viháncoló valaki volt, nem csoda, hogy nem tetszett.
2021. nov. 9. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lett pasija aki mellett kivirult.



En biztos nem jonnek azzal ossze akinek csak akkor kellek amikor csilivili vagyok maskor meg lesz.r.

2021. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Csak mert én pasik mellett virulok ki általában. Amig nincs barátom addig elvagyok mint egy szürkeegér, es ahogy lesz barátom életbe lép a bomba styl;)

Egyfajta ajándék a részemről annak aki valoban meg is érdemli mert Engem szeret ha szurke egér vagyok is.

1.volta.

2021. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

*Ja sőt. Szeretem is látni ahogy leesik az álluk azoknak akik korábban lekezrltek mert nem tudták ki is az a szürkeegér :D

Aztán az a szánalmas kaparás olyankor..az visz mindent.

De udvarias maradok amugy nem megyek át köcsögbe.

2021. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsállnám egyáltalán, nem kötelező azonnal lecsapni valakire. Gyakran van, hogy az emberek változnak, és ezzel felkeltik olyanok érdeklődését, akik korábban nem vették őt észre.


A baj inkább a stílusoddal van. Nem tudom, hogy csak online formában tűnsz ilyen ellenszenvesnek és suttyónak, vagy való életben is ilyen vagy. Ha az utóbbi, akkor ne csodálkozz majd, ha esetleg a lány nem lesz rád vevő - talán ő is vár öt évet, amíg magadhoz térsz és felnősz.

2021. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-essel értek egyet.

Nem furcsállnám akkor, ha èn is érzem, hogy az utóbbi időben megváltozott köztünk a hangulat, vibrálni kezdett a levegő, másképp nézünk egymásra. Van, amikor időbe telik meglátni egymásban azt a "valamit".


De ez az "olyan kis gáz volt, meg olyan kis béna, meg annnyira kis nyomi, hogy pfuj, de mostmár bejövős, vagány a frizkója meg minden" stílus, hát... Bocs, de egy hülyegyereknek tűnsz. Kinézem belőled, hogy élőben is előadod ezt a lánynak, aztán nem érted, mért hagy faképnél vérig sértve.

2021. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2021. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Változunk, változik az izlésünk is. Hajrá!
2021. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetesen azt csinálsz amit akarsz!

Tapasztalatom szerint ezek a munkahelyi kapcsolatok az esetek többségében rosszul végződnek!

Amikor esetleg vége a nagy fellángolásnak, akkor is tudni kell együtt dolgozni! Ez az ami nem szokott sikerülni, és mindig az a vége, hogy valamelyik félnek a békesség kedvéért fel kell mondani! Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan munkahelyek ahol a kollégák ezt nem nézik "jó szemmel"!

Van példa arra is, ahol ez jó sült el, és házasság lett belőle, ezt nem vitatom! Sajnos eddig több rossz sztorit hallottam mint jót!

2021. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az elején nincs meg a kémia, a plusz, akkor 5 év alatt mi változna? Semmi!
2021. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

4-essel és 5-össel én is egyetértek.

Én is évek óta ismertem a páromat haverként, mikor összejöttünk, tehát azzal nincs baj, hogyha később kezd egy barátság vagy ismeretségi viszony többé alakulni.

De leírás alapján engem nagyon taszítana ez a felszínes hozzáállás, hogy régen nyomin öltözött, most már jó. Nekem ennél a felszínességnél több kell párkapcsolathoz. Ebben az is benne van, hogy akkor is szeressük egymást, ha éppen nem nézünk ki jól és rossz napunk van. Az embert szeresse bennem és ne a frufrumat és a ruháimat.

2021. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!