Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy rájöttetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy rájöttetek a randipartneretek igénytelen? Mi akasztott ki titeket?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik s egyedül élő pasas ezért értem én kevés az ideje nem azt várom puccba legyen vágva az egész ház de egy alap rendet jó lenne mert nem ehhez vagyok szokva s nem normális így nekem.

Azt vettem észre a kezdeti lelkesedés elveszett, ha megyek ott a mosatlan halmokban, a fürdőbe a földön szétdobálva a koszos ruha mondván mos...de egy hét után is ott leltem most ugyanazt ami kiakasztott.

Kértem ezt vagy tüntesse el mire megyek vagy segítek gyorsabban meglegyen de gáz így s kellemetlen szaga van nem tudom elhinni jól érzi így magát bárki is. Már háromszor erre ment el a hétvége nagytakarítás félnapon át s a végére már menni sincs kedvem sehova...


Én se vagyok rendmániás aki naponta port törölne de mosatlan, szennyes, szemét ne legyen a házban szerteszét s reggel és este is fürdök/zuhanyzok, tiszta ruha, pizsiben alszom nem ruhában stb..


Az utolsó csepp az volt most elküldtem fürdeni...igen noszogatni kellett mert bealudt volna a film közben...s kb 4 perc tisztalkodással letudta.

Még a nyaka se volt nedves, szerintem max arcot mosott. Mikor kérdeztem miért...ah nincs kedve, hideg van, elfogy a meleg víz mire én mennék...

Itt folyik az orra s köhög de szerintem csak akkor fűt ha én is megyek hozzá.

Most is próbáltam békében beszélni vele erről ez így nagyon nem jó vagy nekem nem fér ez bele de szerinte csak más szokásaink vannak s majd rendet rak..de látom neki ez a természetes engem meg taszít vele.

Inkább eljöttem s szerintem szakítani fogok mert ez kiakaszt.


2021. nov. 16. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de ez szerintem nem fog változni. Aki ilyen, így él, ehhez van szokva, jó neki így. Hány éves fiatalemberről beszélünk?
2021. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
28
2021. nov. 16. 01:46
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Beleszokott az agglegényéletbe, hidd el, nem könnyű ebből kijönni. Ha nincs benned hajlandóság, hogy kirángasd ebből valahogy (= nem szereted ehhez eléggé az egyéb tulajdonságai miatt), akkor marad a szakítás.
2021. nov. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha vele maradsz, számíts rá, egy esetleges együttélésnél is ilyen lesz.
2021. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj, míg nem késő.
2021. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Aki retkes felnőtté vált, az ilyen marad. Sajnos tapasztalatból beszélek... Mondjuk tény, én az illetőbe soha nem voltam annyira szerelmes, hogy elnézzem neki ezeket a hibákat.
2021. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon gáz... Én sem vagyok rendmániás lány, de sajnos ez az a szint, ami egyrészt már nem egészséges, másrészt baromira tiszteletlen feléd. Ez a tipikus "sz&runk bele az egészbe" mentalitás.


Nem tudom, lehet-e kezdeni bármit is egy ilyen emberrel, teljesen mindegy hogy nő vagy férfi az illető.

2021. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köhög folyik az orra...gondolom beteg...hány fok van a fürdőben?......

Ja majd ha te leszel beteg kirángatnak a takaró alól, mit szólsz. Nem az van hogy kevés a pénze, spórol a fűtésen? Akkor azt mondd, hogy ez a bajod, ne beszélj mellé. N

2022. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!