Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőről vagy facebookról volt olyan randid,ahol élőben másképp nézett ki a randipartnered mint fotón?

Figyelt kérdés

Fotón másképp nézett ki és ez akkor derült ki,amikor személyesen találkoztatok.

Mit csináltál ezek után?

Miben volt másabb a képeken mint élőben?

Volt utána következő randi?


2020. máj. 31. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Csak ilyen volt. Lelakottabb és elhízottabb volt mint a fotókon.


Közöltem vele, váltottunk pár szót, gyorsan kiderült, hogy felesleges erőltetni, nem volt folytatása.


F

2020. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Képek alapján nagyon bejött a srác, fél évnél régebbi képek voltak fent róla, de nem érdekelt ez különösen. Hát amikor megláttam nem hittem a szememnek, a srác még nálam is vékonyabb volt és nem is hasonlított azokra a képekre, amiket profilján voltak, ettől függetlenül jól éreztem magam a randin, de utána nem volt következő.


A másik srácról pedig nem volt egy teljes alakos kép sem sehol, azt mondta velem egymagas (172 cm vagyok), meglepődtem mikor egy másfél fejjel kisebb srác jelent meg előttem, rövidre fogtam a találkát. Persze ott sem volt következő alkalom.

2020. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát,én általában ha neten keresztül ismerkedtem és találkozó lett belőle,akkor meg szoktam kérdezni,hogy úgy-e nézek ki,mint a képeken?! Azt szokták mondani,hogy élőben sokkal szebb. Mondjuk nem vagyok egy fotogén.

27/N

2020. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy srácot kép alapján nem találtam különösen vonzónak. Nem volt ronda, de semmi extra. Viszont imádtam vele beszélgetni és a hangját.

Amikor megláttam, alig akartam hinni a szememnek. Nagyon magas, nagyon jóképű volt és az orra se volt akkora krumpli, mint azokon a béna szelfiken.

2020. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, olyan is amiben pozitívan csalódtam és olyan is, ami negatív volt.


Pozitív az volt, mikor a srác társkeresős képein vékony, sportos volt, viszont instagramon 1 évnél régebbi, de ducibb képei voltak. A valóságban izmos volt, mondta hogy nem használja már az instagramot, ezért van ott csak régi képe.


Negatív pont ennek az ellentéte volt, a legutolsó képe facebookon 9 hónapos volt, én sem posztolok sűrűn (évi max. 3), ezért nem gondoltam, hogy aggódnom kéne. Mikor találkoztunk ugyanúgy beültem vele kávézni, adtam egy esélyt a személyiségének, de az sem volt olyan pozitív, mint amikor chateltünk, úgyhogy kifizettem a kávém és a sütim és mondtam neki, hogy teljesen más, mint amit eddig mutatott magáról, én ebbe nem fektetnék több energiát, elköszöntem és hazamentem.

2020. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Képen öltönyben, megborotválkozva, élőben pedig lyukas susogós naciban, hosszú vörös szakállal, és még büdös is volt. Aztán majdnem megerőszakolt, hát van ilyen 🤷

Vigyázzatok magatokra.

2020. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
100%

Hogyne.


A képen egy fiatal kedves, mosolygós lány volt, a valóságban egy jóval öregebb, morcosabb nő.


Jól le is ba....sztam ott helyben, mert másra számítottam, de randi lett belőle, 14 ève együtt vagyunk, 8 éve a feleségem :)

2020. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A képen sápadt, megkínzott arcú lányka volt, hosszú göndör barna hajjal, hatalmas kék szemekkel. (Márciusi kép volt). Júniusban pedig jött velem szemben a kávézó előtt egy gyönyörű, dekoratív lány. (Kiderült, hogy két hét élet-halál közötti kórházi tartózkodás után készült egy héttel a kép.)

Ő lett a feleségem:)

2020. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!