Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok. Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Rengeteg barátnőm lehetne, de valahogy nem érdekel a dolog, nem vagyok szerelmes egyikbe sem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A buta kérdéseket légyszíves ne, köszi.
2010. szept. 4. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenki más tempóban "érik". Te valószínűleg 16-18 éves korodban jutsz majd el arra a szintre, hogy igényed legyen barátnőre. Ezzel nincsen semmi gond, erőltetni nem kell...
2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
válaszokat*
2010. szept. 4. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érdekel a dolog, az azt jelenti, hogy még nem vagy kész az ilyen dolgokra, vagyis gyerek vagy még, vagy a roszabb, hogy a nők nem érdekelnek, bár remélem nem így van :D
2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nem vagyok szerelmes egyikbe sem"

szerintem itt a problem meg oldodott.

2010. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem lekváros babakocsikerék
2010. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg.:D És köszönömk a válaszokat, a humorosakat is, jót derültem rajta -.-':D:D:
2010. szept. 4. 23:08
 7/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen nem készültél még fel. Várj egy-két évet és ha még mindig semmi tedd fel újra a kérdést csak 16 legyen az első szám.
2010. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előző vagyok l/12
2010. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Futurare ***** válasza:

Légy boldog. Sok embernek az lett a veszte, hogy korán nőzött. Aztán elvették az idejét a csajok, és nem jutott semmi a haverjaira. Utána már nem forgathatta vissza a dolgot, nem szerezhette meg azokat az élményeket, amiket a haverjai adtak volna ennyi idősen.


Élj szabadon!



Kalandozó

2010. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
egy kiba*ott bu*i vagy...nincs más megoldás: le kell vágnod a farkad, vagy a szádba venned és végül főbe lőnöd magad. teljesen egyértelmű hogy csak ez az eljárás menthet még valamit a rohadtul szánalmas kis életeden
2010. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!