Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lányt sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányt sokszor megöleltek, közeledtek, lepacsiztok, de nem vagytok együtt, akkor "cserébe" várjátok, hogy a lány is kezdeményezzen ilyen érintéseket?

Figyelt kérdés

Ha megvan köztetek a kémia, lehetett is volna köztetek kapcsolat, de a lány össze volt zavarodva és visszakozott, így csak barátok maradtatok. Munka során rengeteget érintkeztek, közvetlen hangulatban, és te fiúként alapból laza és közvetlen vagy mindenkivel, tehát nem csak ezzel a lánnyal. A többi munkatárs jóval idősebb, így csak te vagy, akivel ugyanazok a "jelek" flörtként értelmezhetők.

Ezek miatt nem tudom, hogy furán venné-e ki magát, ha néha én is kezdeményeznék ilyen érintéseket? Vagy ha furán nézne rám, ha ugyanúgy viselkednék, ahogy ő, akkor ő se viselkedne kétértelműen? Ha pl elmenve melletted megsimítja a karod, az jólesik, vagy tolakodónak veszitek?

Nem szeretnék r.b.sen viselkedni, rámászni arra, akit visszautasítottam, meg semmi ilyen, viszont ha ezek azt jelentik, hogy a korábbi hülyeségem ellenére még kedvel és nyitott lenne rám, akkor szeretném finoman a tudtára adni, hogy EZ ESETBEN én is nyitott vagyok, átgondoltam a dolgokat, és örülök a közeledésének.


Próbálok a jelek szintjén mozogni, nem szeretnék ilyen tipikus "beszélnünk kell" jellegű beszélgetést erről.


21L 24F



2021. nov. 23. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen
2021. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én kezdeményezek, nyilván jólesne ha vissza is kapnám, de ha látom hogy több alkalom után is viszonzatlan akkor már inkább kínos és befejezem. Ha te is szeretnél közeledni akkor nyugodtan kezdeményezz.
2021. nov. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. #2 Viszonozni szoktam olyan módon, hogy visszaölelem, ha ölelkezünk simogatom néha közben a hátát, odabújok ha magához von, figyelmes vagyok vele, stb, meg szerintem ezekből látja rajtam, hogy ezek jól esnek, csak nem tudtam, hogy ennyi elég vajon, és az a jó, ha mindig ő kezdeményez, vagy nekem is "kellene". De akkor bátrabb leszek.
2021. nov. 24. 06:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám ezeket a hülye játszmákat. Ha kell neked a pasi, akkor menj oda és mondd meg neki, hogy leülepedtek benned a dolgok, már nem látod akadályát ismerkedésnek, ha még mindig úgy gondolja. De ha csak akkor kell a pasi, ha te is kellesz neki, akkor tiszteld annyira, hogy békén hagyod. Ebben az esetben neked nem ő kell, hanem valaki, aki szeret téged/ lefekszik veled.
2021. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érintés? Nem. Hivd el, minek varakoztatod?
2021. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó két válaszolóval. Ha akarsz tőle valamit, akkor vegyél bátorságot magadon és beszélj vele erről.
2021. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele.
2021. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!