Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számotokra az alábbi mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra az alábbi mennyire bírna vonzerővel valakiben, ha mondjuk szingli lennél? Erősen vonzó? Vagy semmi extra, csak egy tulajdonság, ami jó, de nincs rajta hangsúly?

Figyelt kérdés
Ami érdekel, az az, hogy egy olyan magabiztosság mennyire vonzó akár nőben, akár férfiban, ami olyasmikben nyilvánul meg, hogy mondjuk nem érdekli, ki mit tud róla, mit nem, kinek mi a véleménye róla, nem érdekli, ki szimpatizál vele, ki nem. És stabil emiatt, pl. nem szokása se bedühödni, se bedepizni, se semmi ilyen kilengése nincs a más emberek miatt. Nem megsérthető, mert vastag a bőr az arcán. Ha beszólnak neki, nem érdekli, vagy csak nevet, és nem erőltetetten. Ha cikis helyzetbe kerül, kínosba, nem vörösödik el, mivel ugye nem érdekli a más emberek véleménye, ezért tulajdonképpen nem is érzi kínosnak, csak egy sima helyzetnek. Nem posztolgat mindent a közösségi médiára még akkor sem, ha van mit, tehát lenne olyan híre, amire méltán büszke lehet, amire a mások irigykednének, de mégse érzi a közléskényszert, hisz épp ez az, nem érdekli, hogy másoknál bevágódjon, nem fontos neki, hogy a mások jót gondoljanak róla, vagy irigykedjenek rá, mindez totál hidegen hagyja. Maximum az a pár ember fog értesülni a dolgairól, akiknek tényleges szerepe van az életében. Ha mondjuk vonzó ember, és flörtölnek vele, az se igazán hatja meg, nemfog tőle hízni a mája, ha neki valakije van, az fontos neki, de a többiek tetszését leszarja.
2021. nov. 24. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem magabiztos emberrel én már nem kezdenék.

De szerintem ez már az érzéketlen szociopata felé hajlik, kissé.

Szóval figyelnék erősen, bàr egy alakuló kapcsolban úgyis az történik.

2021. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezt egy mondatban is le lehetett volna írni, helyén van az önértékelése, egészséges a lelkivilága. Szimpatikus vonzó az ilyen ember.
2021. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is túl leszarom a leírás alapján a pasi. Ha semmi, soha nem érdekel, csak önmagad, akkor kevéssé hatnak rád a normák, könnyebben lépsz át olyan határokat, akár morális határokat, akár olyan szociális normákat, amitől a bunkó kategóriába kerülsz, túl könnyen szakadsz el a társadalomtól, így idővel a valóságtól is.

Nem jó, ha valaki mindent a társadalom és környezete kedvére próbál csinálni, de szerintem a másik véglet ugyanolyan káros.

Nem ismerek ilyen embert, így csak a képzeletemre hagyatkozhatok, így nem feltétlenül szimpatikus.

2021. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Én pont ilyen vagyok, annyi különbséggel, hogy közösségi oldalakon fent se vagyok, szóval nyilván nem rakok fel semmi.

#1!Miért lenne már szociopata? Szerinted tényleg az határoz meg egy embert, hogy mások mit gondolnak róla?

2021. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Ez a leírás a költői tulzásoktól eltekintve tökéletesen illik rám. Egy évtizede a legkevésbé sem érdekel senki más.

Szociopata is vagyok vastagon.

Ez ne legyen vonzó senkinek, ettől menekülni kell, mert nem lesz mágikusan egy darab speciális emberke, aki ez alól kivétel lesz. Nekem legalábbis sose volt.

2021. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha nem túl szélsőséges az ilyen ember, akkor nincs vele semmi gond! Inkább ilyen legyen, mint a közléskényszeresek! Attól is kiráz a hideg aki folyamatosan kiteregeti a magánéletét online vagy élőben! Pszichésen az sem normális, amikor valaki úgy éli az életét, hogy "jaj mások mit szólnak hozzá"! Nem mer önálló döntéseket hozni a magánéletével kapcsolatban (párválasztás), majd ha a haverok, rokonok, kollégák rámondják az Áment!


"az a pár ember fog értesülni a dolgairól, akiknek tényleges szerepe van az életében."


Én e szerint élek! Ja, és nem vagyok szociopata!

2021. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Vonzó. Nagyra értékelem, ha valaki tudja hogy ki ő, nem másokhoz méri magát, és magának akar megfelelni.
2021. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

#2, hàt ez az!

Magáról ír, azért ilyen hosszú ömlelgés.

Az a gyanús, ahogy a szociopata hozzászóló is megerősítette.


Én felnőtt ember vagyok határozott. Érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, de ritkán befolyásol.


Viszont ezt minek írnám ki kérdésként?

2021. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

6, azzal a mondattal nekem sincs bajom. Én is így működök. De én rámosolygok az eladóra a boltban, ha úgy van és látom, hogy értékeli, hogy kedves voltam. Nem azért, mert számít, hogy mit gondol rólam, hanem, mert az ilyesmi jól esik az ember lelkének, akár adja, akár kapja a gesztust. Igyekszem egy általános jó viszonyt tartani a kollégákkal, mert sokkal jobb így dolgozni, hogy van a másikhoz pár jó szavad, vagy tudtok kicsit hülyülni.

A leírás alapján a pasi robot üzemmódban tolja és szarik bele. Nekem az ilyesmi akkor sem szimpatikus, ha itt mindenki szerint isten császár lesz ettől.

Emellett, a környezeted ad visszajelzést. Azok is, akik a tágabb ismerettségi körbe tartoznak, lásd pl. munkahely, ezen belül, főnök, kollégák és ha olyan a munka, akkor vevők, vendégek, szülők, akárki, akivel érintkezel. Ha csak azzal az 5-10 emberrel kerülsz kapcsolatba, akik a legközelebbi kör, akkor nagyon hasznos jelzéseket vesztesz el.

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy teszem azt én fontos leszek a srácnak valahogy (bár ki tudja hogyan, ha senki nem érdekli, csak a belső köre) és a szüleim, a tágabb családom, a barátaim? Mert az embernek meg kell ismernie a másikhoz tartozó szociális háló fontosabb elemeit is. Akkor őket is csak úgy leszarja majd, ahogy esik, úgy puffan alapon majd vagy normális lesz velük, vagy nem? Épp milyen napja van?

Én tartom, hogy a kettő között egészséges.

Nem lehet mindenkinek megfelelni és csak egy görcsös senki leszel, ha megpróbálod, de nem lehet mindig flegmán tolni a szekeret, mondván, hogy akinek nem tetszik nyaljon ki. Egyszerűen egyik sem egészséges.

2021. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 Teljesen egyetértek! Azért volt ez az első mondatom!


"Szerintem ha nem túl szélsőséges az ilyen ember, akkor nincs vele semmi gond!"


Te csak azt fejtetted ki jobban amit én is gondolok! Nyilván a társadalmi normákat hozni kell, ezzel én is így vagyok ahogy te is leírtad! Viszont én nem szeretem kiteregetni a magánéletemet, persze csak a normális szinten! Kollégák pl. tudják rólam az alap dolgokat, de mélyebben nem teregetek ki semmit (betegségek a családban stb).

Attól még ha valaki nem kéri ki fűnek fának a véleményét, hanem csak a számára fontos emberekkel oszt meg "mélyebb dolgokat", nem kell szociopatának nevezni!

Bármilyen szélsőség, ilyen vagy olyan irányban, nem jó!

#6-os vagyok

2021. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!