Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri rá fordítanom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rá fordítanom az energiámat?

Figyelt kérdés

Még egy hónappal ezelőtt megismertem valakit egy buliból. Ők később érkeztek, én pont akkor pihentem egy kanapén. Ahogy bejöttek, mindenki ment a pulthoz, kivéve ő. Ő megállt és csak nézett mosolyogva. Majd egy kis idő után megindult a haverjai után, de visszafordult és beült mellém. Bemutatkozott, megdicsért, hogy milyen csinos vagyok, és elkezdtünk beszélgetni.

Alapjáraton én nem azért megyek bulizni, hogy "pasizzak" ezért egy 20 perc múlva mondtam, hogy neharagudjon, de nekem mostmár meg kell keresnem a barátaimat. Elérhetőséget cseréltünk, és segített megkeresni őket. Mivel ő nem ivott, mert vezetett, ezért nem is nagyon táncolt, inkább csak beszélgetett, de mindig a közelemben, és bármikor ránéztem, mindig engem nézett. Kimentünk dohányozni a barátaimmal, és kijöttek ők is, és odajöttek hozzánk. Kiderült, hogy az egyik haverjával ismerjük egymást, úgyhogy még közelebb kerültünk, nagyon jókat beszélgettünk. Mindenki bement, mi ketten kint maradtunk. Utána már csak az van meg, hogy megcsókolt. Bementünk, mert elég hideg volt már, és elmentünk egy olyan helyre, ahol semmi nem zavar, és kényelmes is. Olyanok voltunk, mintha mindig ismertük volna egymást. Mondtam neki, hogy nagyon nagy szerencséje van, hogy ilyen talpraesett és udvarias. Semmi olyat nem akart velem tenni, amit ilyenkor mások megpróbálnak, és ha nem jön össze akkor otthagynak. Közben hivtak a barátaim, hogy lehetnék velük is, ezért megkerestük őket, és ő is ment a barátaihoz. Egy fél óra múlva írt, hogy haza kell vinnie valakit, ezért menniük kell, és ha szeretném később visszajön értünk, és minket is hazadob, pedig tudta hogy 70kmre lakunk. Természetesen nem kértem meg rá, viszont mondtam neki, hogy máskor is szívesen találkoznék vele.


Azóta is mindennap végig beszéljük a napot, viszont több mint 1000 kmre lakik. Külföldön dolgozik és focizik. Időközönként haza jár, de akkor sem sok időre.

Felvetette azt a kérdést, hogy kimehetnék hozzá egy hétre valamikor majd. Természetesen előtte találkozunk még, koviheten jön haza hétvégére, amit együtt fogunk tölteni.

Csak azért félek ettől az egésztől, mert sosem találkoztam még ilyen férfival, mint ő. Egyébként külsőre teljesen mást képviselünk, de számomra pont ezért különleges. 7 év van köztünk, én vagyok 18.


Ami viszont furcsa nekem, hogy már másnap reggel bekövetett valaki instagrammon, akiről kiderült hogy a volt barátnője, de a csajnak kint van még mindig minden közös kép, és elvileg nagyon a megszállottja maradt. Nemtudom, hogy mennyire érintené rosszul, ha lenne köztünk valami, nem szeretnék belemenni semmilyen drámába.


Belemerjek vágni ebbe az egészbe, megéri? Vagy ez csak egy óriási csalódás lesz?



#magyar #külföld #Bolond ex
2021. nov. 25. 08:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a csaj az exe?


Ő honnan tudott rólad?

2021. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

Xddd

Lejött kis 18 éves megdgni. Közben ki tudja mennyi csaja van. Remélem összejöttök xD lehet az a barátnője aki bekövetett. Sok sikert az életben ennyi ésszel.

2021. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Na megvan a plátói 30 éves korodig
2021. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Na és szerinted honnan tudta meg a csaj a neved vagy, hogy egyáltalán te ott voltál? Hidd el, ha annyira kattant lenne, a srác barátai se mondanának neki semmit.

Amúgy 1 közös hétvége után már repülnél is hozzá 1 hétre? Kicsit lehetne több eszed is 18 évesen.

2021. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem nála, hogy ő kicsoda. Ő elmondta a sztorit, és hogy miért mentek szét.

És hozzátenném, hogy lehetetlennek tartom, hogy amennyit mi beszélünk, emelett még más lányra is lenne ideje. Tényleg 0-24 beszélünk, és azt is látom, hogy mikor volt elérhető, és minden hozzám köthető.


Ő érdeklődik, és segít előre. Persze ez külső szemmel lehet másképp vetít, de nem gondolom magam buta lánynak. Akkor is láttam rajta, és továbbra is tisztában vagyok vele, hogy mennyire kedvel.

2021. nov. 25. 09:40
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
És a csaj honnan tudott rólad?
2021. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én is haladni szeretnék az életben előre, ilyen esetben pedig nem várhatok el olyan dolgokat, ami nem kivitelezhető.
2021. nov. 25. 09:44
 8/24 A kérdező kommentje:

Az egy nagyon jó kérdés, először Ő is azt hitte, hogy én kerestem rá. De nem.

Barátaim szerint figyelte a csaj hogy kiket követett be.


Egyébként biztos vagyok benne, hogyha együtt lennének, és valami nem tetszene a csajanak, biztos ramirt volna.

Egyébként két évig voltak együtt, lehetetlennek tartom a a csavonal semmi közös kép nem lenne

2021. nov. 25. 09:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
0-24ben beszéltek, így szerinted csajozni nincs ideje. Kérdezem, azért a munkára, focira van? Esetleg a sima SMS üzeneteit is látod vagy a hívás listáját?
2021. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kettyós lenne, a srác mindenhol tiltotta volna és a profilját is priváttá tette volna maradjunk ennyiben.
2021. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!