Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rondan tenyleg nem erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondan tenyleg nem erdemes csajozni es inkabb masra pazaroljam az energiamat?

Figyelt kérdés
Eddig anyam nem hitte el, hogy a rondasagom miatt 27 evesen forever alone leszek. Mindig abbol indult ki, hogy a 70 es, 80 as evekben szinte az osszes ronda pasinak volt csaja, felesege. Mist ez lassan mar oskovulet felfogasnak latszik, valtoznak az idok, kinyilt a lanyok csipaja, megvaltozott erthetetlen modon az izlesuk es nem hajlandoak ronda pasival szoba sem allni. A rondat az arcra ertem, emrt testileg rendben vagyok, nem.kover, nem vekony vagyom. Eddig azt hitte, hovy en szurom el a dolgokat, de mukor kutattam, hofy rendes kozeledesemre is durva reagaltak a nem tul szep lanyom, akkor mar o is elhitte, hogy baj van a mostani lanyokkal, baj van a felfogasukkal. Azota kezd o is beletorodni, hogy forever alone leszek.
2012. szept. 26. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
dugj mert közeleg az apokalipszis! És mind meghalunk!!! Segíts!
2012. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Soha nem volt meg baartnom, 40 valahany ronda visszautasitas van a hatam mogott. Mit tegyek, hogy ne legyek orokre maganyos? Veget fogok vetni az eletemnek ez 99%. Felolem.lehet egy lany ronda is, ha a teste nem 90-100 kilos zsirdiszno. Akkor mar barmire hajlando lennek erte. De a ronda lanyok is a.fejukbe vettek, hogy helyes pasi vagy senki. Vegem van. Pedig sokaig bizakodtam de ennyi elutasitas egy erosebb pasit is taccsra tesz. Nincs remeny.
2012. szept. 26. 20:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom. 18 vagyok ugyan, de én is ronda vagyok és még a ronda lányoknak se kellettem eddig. Manapság sajnos csak annak van esélye a lányoknál aki szívdöglesztő vagy dagad a pénztárcája :S
2012. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a párja a világon. Keresgélj tovább és ha találsz egy lányt aki bejön először mosolyogj rá, aztán ha viszonozza akkor szabad a pálya és kisebb a beégés esélye :).
2012. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam rinyalni. Nehany elutasitas meg adrenalinnovekedest eredmenyez, hogy meg jobban hajts a lanyokra, de.40 felett frusztraltta valik az ember. Az eroseb ember is, ha ninxs kozte egyetlen pozitiv visszajelzes sem. Persze ezt egy atlagos vagy helyes pasi ezt az erzest el sem tudja
2012. szept. 26. 20:46
 6/18 A kérdező kommentje:
Kepzelni, mert a 10 visszautasitas mellett azer van 2-3 sikerelmenye ia. Nekem semmu sem volt. Pedig mar eleg jol is.oltozkodom, de.az sem segit semmit.
2012. szept. 26. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
fizess egy jóféle k*rvának háznál.
2012. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet:-) Amúgy meg annyira csónya nem lehetsz hogy ne találj senkit, hidd el
2012. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert. De a szep helyesirasra sem veők a lanyok, igy mindegy ha csunyan irok, nem oszt.
2012. szept. 26. 20:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez butasag, hogy annyira csunya neml ehetsz. 27 evesen tok kopasz vagyok, a fele hajam kihullott. Tiszta genetika. Nagy orr, nagy fulek. Szabalytalan arc, ez a tuti recept az orokos elutasitasra. Mindig az van, hogy hagyjjjjjjaaaaalllll kar, nem veszed eszre magad? Fogd mar fel, hogy ha utolso pasi lennel akkor sem, hulye pondro.
2012. szept. 26. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!