Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély arra, hogy valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy valamit érez irántam? Hogy esetleg többet akar?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátomat másfél éve ismertem meg egyetemen. Akkor még barátnője volt és én először többet akartam. Nem szakítottak, de ugyanakkor előttem sosem beszélt a barátnőjéről, nem vállalta fel.

Kb. 4 hónap után feladtam, és tényleg csak barátként tekintettem a srácra, jóban maradtunk.

Nyáron szakítottak a barátnőjével, de közöttünk semmi nem változott.


Ez teljesen jól működött kb. 2 hónappal ezelőttig. Az év elején, szeptemberben, alakult valami egy sráccal, először azt éreztem, hogy kicsit féltékeny, de nem akartam túlgondolni.

Nem tartott sokáig, de az utolsó két hétben volt pár gond. A legjobb barátommal jól meg tudtuk beszélni, meghallgatott és sokszor adott tanácsot.

Mikor ennek vége lett, kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, sok komoly dologról tudunk beszélni, nincsenek tabu témák. Két hete együtt tanultunk a kollégiumi szobámban, és bár nagyon meglepődtem, elkezdett közeledni felém, a fejét az ölembe, a mellkasomra tette, hozzám bújt, én pedig ezt viszonoztam.

Majd hétvégén, mikor hazamentem, alig beszéltünk chaten.

Hétfőn, tanulószobán más szaktársakkal ültünk. Egymás mellett voltunk, egyszer csak az asztal alatt rátette a térdemre a kezét, én pedig megfogtam a kezét.

Majd két napra rá, ahelyett, hogy együtt tanultunk volna, más lánnyal ebédelt és tanult.


Tudom, hogy nem akar kapcsolatot (jelenleg), és én sem, de nagyon összezavar, hogy akar-e velem "barátság extrákkal"-t vagy sem.

Még nem volt alkalmunk beszélni róla, de már lehet értelmese lenne és hagynom kéne.



2021. nov. 25. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Van.
2021. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!