Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év körüli srácok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli srácok! Milyen barátnőt képzeltek el magatoknak? Lehet külső- és belső tulajdonság is.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki külsőleg szép , belsőleg pedig normális csajt képzel el magának , az más kérdés , hogy kinek mi jut :D

Én egyébként külsőleg beérem azzal ha nem ronda , nem is baj ha nem egy fullos disco p.csa , belsőleg meg legyen normális

2x/F

2010. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan akivel meg lehet jelenni bárhol anélkül hogy beégjen vele az ember. Konkrét példát is tudok pont mondani pont, mert épp most vagyok egy "hódítás" kellős közepében.

Orbitálisan jól néz ki a leányzó, majd minden férfi oda van érte,de sokan csak azért ahogy kinéz, ha tudnák milyen intelligens mennyire el lehet vele beszélgetni bármiről ami nagyon fontos szerintem. De kinek mi a fontos! 25F

2010. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem képzelem,nekem van :P 29P/F
2010. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen azt szeretném, ha értelmes, kellemes kisugárzású lány lenne. Ha leülsz vele beszélgetni, nem arra gondolsz, hogy nem tud semmit hozzátenni a témához, hanem ő is élénken beszél veled. Nekem a szépség is fontos dolog, bár ha szép de belül nem jó, akkor nem kell. Egyszóval egy tökéletes nővel kiegyeznék:))
2010. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

legyen értelmes, legyen helyes, legyen humorérzéke, hasonló ízlésvilág/világnézet, normális jellem, őszinte, hűséges, tudjon szeretni, és hagyja hogy viszontszeressék, legyen helyes (nem plázacica, nem szilikonos, csak simán arányos, helyes...), higénia...


ha tud főzni az + pont ( nem feltétel:P)


25/F


(épp nincs senkim, ha úgy érzed ezek nem túl nagy elvárások írj privit :D)

2010. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

- legyen szavazati joga (ergo múljon el 18 éves)

- max 1-2 évvel legyen idősebb nálam (bár kivétel is akad, volt már 6 évvel idősebb barátnőm is)

- nem árt, ha már dolgozik (nem feltétel, de másképp viszonyul egy dolgozó nő a világhoz, mint aki még tanul)

- jó, ha tud főzni

- szeresse a természetet

- ne legyen nagyon duci (mivel magas, vékony srác vagyok)

- ha beszélgetünk, ő is tegyen fel kérdéseket, ne csak visszakérdezzen


Egyelőre ennyi... :)


25/f

2010. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves, nőies, intelligens, természetes, vidám. ezek a legfontosabbak szerintem, külsőre meg mindenkinek más tetszik. én az arányosan telt, picit dundibb lányokat szeretem. legyen magas, min 170 cm, mert én is magas vagyok és ne kelljen legugolnom azért, hogy megcsókolhassam. hajszín, szemszín igazából nem számít, de sötétebbhajú lányokat előbb kiszúrom.

24/F

2010. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez most olyan h. a párom szereti a csinos,szexi csajokat,tűsarkú,combközépig érő csízma stb.mégis összejött velem és imád engem,pedig én inkább sportos vagyok és edzőcipős(persze van magassarkúm,de ritkán veszem elő)
2010. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!