Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mi a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a legfontosabb tulajdonság egy lányban? (külső ill. belső) kort is írj PLS

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg ápolt legyen, adjon magára, tehát igényes legyen, belsőleg őszinte, egyenes, megbízható és értelmes. 26f
2009. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső mindenkinek fontos,de a szépség relatív,engem annyiszor hülyéztek le azzal hogy "mi tetszik neked ebben?".Viszont ha egy nő megszólal és kiderül hogy primitív pl akkor lehet tőlem topmodell külsejű is,valahogy az összhangot annyira elrontja hogy nem lennék képes még csak szimplán dugni se vele.30F
2009. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

hát nálam több követelmény is van, amit muszáj teljesíteni


külső: karcsú, szép arc

belső: önzetlen, hűséges, okos

2009. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsővel teljesen egyetértek 16/F
2009. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
igen, Legyen ápolt. Ne legyen plázapicsha. Azokat csak dugni jó.
2009. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha egy 19 éves fiú véleménye érdekel: sajna a külső jön előbb, de csak kronológiailag: szép arc, kisportolt popók, kerekded mellek, nem túl széles váll, annál szélesebb csípő

belső: jófej legyen, megértő, csábító, sportoljon, ne dohányozzon, ne káromkodjon de adott esetben ne féljen a "ronda szavakhoz" nyúlni, legyen nőiesen vagány

2009. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23:12-es vagyok, és azt kihagytam amit egy nő sosem foghat fel: a smink csak szolid formában javíthat az arcon, ha valaki már természetellenesre változtatja külsejét az már taszító számomra
2009. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én egy lány vok:a második kommentje biztató lehet a nem modell alkatú lányok számára....szerintem.....
2009. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Külső : 1 : Szem

2 : Mell

3 : Segg

4 : Láb

5 : Puci


Belső : 1 : Hűséges

2 : Kedves

3 : Nagyképű ( mert annyi kell :D )

4 : Segítőkész

5 : Megértő

2010. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

el irtam *Punci


18/F

2010. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!