Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy helyettes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy helyettes államtitkár, szerintetek ciki lenne bemenni a munkahelyére bevallani ezt neki?

Figyelt kérdés

Ahogy utánanéztem a miniszterelnökségen dolgozik, oda mennék. A portán gondoltam megmondom hogy mi az ábra.


Egy virágot vinnék neki és gondoltam elhívnám ott egy randira.


Már a dresszet is kiválasztottam hozzá. Egy piros nadrág, póló, egy szürke blézer, szolíd parfümmel.


F/30


2021. dec. 2. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Menjél, csak innen takarodjál már el végleg.
2021. dec. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Csak nem a racz zsofika? Balazska, a fogadat nem tudod onalloan megmosni, nem hogy egy poltikai prostit felszedni.
2021. dec. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Eddig még a szóvivő jött be neked. Te aztán cserélgeted a nőket, Bazsi!
2021. dec. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Egy munkahely a legalkalmasabb hely erre. Mindennapos dolog. Miért nem várod meg a december végét, már nincs messze és akkora kaácsonyi ajándékozáskor elmehetnél hozzá ahol lakik, amikor csak a szűk család van jelen és mondhatod hogy megjöttél, most már lehet enni 3s te maga vagy az ajándék? Ne legyél ennyire szürke hogy munkhelyen intézed az ilyesmit.
2021. dec. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél addigis nem itt szívod a vérünket.
2021. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, odamegy, és leteperik a TEK-esek, mint gyanúsan viselkedő potenciális terroristát. :D
2022. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!