Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha az a pasi/csaj, akivel éppen ismerkedtek, a szabadidejében bachatázik?

Figyelt kérdés
Van egy stabil női partnere, akivel nincs együtt (párkapcsolatban), de ebben a táncban elég sok a szoros testkontaktus, szinte már egy előjáték ruhában. Normális, hogy emiatt féltékeny vagyok? Vagy ez egyáltalán nem kellene zavarjon?

2021. dec. 2. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlenül van szoros test kontaktus. Attól függ milyen figurát vezet. Ráadásul csak nagyon fix pontokon szabad a másikhoz érni, így pl. intim zónák kizártak.

Megértem, hogy zavar. Amíg te nem táncolsz, nem is fogod ezt soha teljesen elfogadni. Nem is csak ez az egy partner, mert bulikon sok nővel táncol, érintkezik.

Te nem akarnád megtanulni? Iratkozzatok be együtt kezdő tanfolyamra és otthon tudtok gyakorolni. Nagyon hamar buli-képes tudásod lesz.

2021. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem nézném jó szemmel.
2021. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is akartam tanulni.

Valamennyi vonzódás biztos van köztük(anélkül táncolni se lehetne senkivel), de gondolom van rá okuk hogy nem jönnek össze.

Így nemigen hatna meg.

2021. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Jártam én ilyen jellegű táncsuliba. A férfiak leginkább azért mennek oda, hogy becsajozzanak és kifejezetten azért választják a bachata, kizomba és társait, mert abban szorosabb a testi kontaktus, több benne az erotika.

Szóval engem igen, zavarna, ha a nőm bachatazni járna. Megbékélnék vele, de zavarna.

2021. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én táncosnak tanulok és elmondhatom, hogy nem feltétlenül kell gyanakodni. Ugyan sokszor kialakul valamilyen szintű vonzalom, de inkább úgy fogalmaznék, hogy egyfajta "kémia" a társas táncokhoz elengedhetetlen, enélkül ugyanis nem szívesen kerülünk szoros testi kontaktba a másikkal. De ez a kémia lehet ezerféle, leginkább sima szimpátia, baráti viszony. Nagyon sok táncosnak van civil párja és nem csalják meg őket csak azért, mert éppen ellenkező nemű emberekkel táncolnak.
2021. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, mert ha neki ez a hobbija és már jó ideje csinálja, akkor feltételezhető, hogy a parnere is. Vagyis mindketten komolyan veszik és nem csak ismerkedési szándákkal járnak el táncolni, mint a kezdő csoportokból sokan.

Persze nyilván múlik azon is, hogy milyen kettőjük között a kapcsolat, de ha csak baráti és egyértelműen nincs közöttük több, akkor részemről nem lenne gond.

2021. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem táncolok és a latin táncok különösen távol állnak tőlem, de nem zavarna. Nem látnék ebben megcsalást. Illetve ha meg akarna csalni, 1000 más helyen megtehetné, kár ezen agyalni.
2021. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!