Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden férfit zavarna?

Figyelt kérdés

Évekig táncoltam Salsát, volt hogy versenyekre is jártunk a tácpartneremmel.

Most azt tervezgetem hogy újra eljárok, de a párom nagyon nem örül ennek.

Az is felmerült hogy vele táncolok, de nem tudnék kezdővel táncolni és sajnos egyébként sem lehetne megoldani, mert a munkája nem engedné.

Szerintetek mit tehetnék hogy jobban elfogadja?


2021. dec. 1. 17:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nen zavarna minden férfit. A párod nem bízik benned=féltékeny
2021. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Dehogynem zavarna minden férfit. Az más kérdés, ki mennyire mutatja ki.


A tánc alapból egy érzéki dolog, és sokat is leszel együtt a partnereddel, és valljuk be őszintén, láttunk már olyat, hogy ilyenkor egymásba habarodnak a delikvensek!


Biztos, hogy zavarna engem is, de nyilván nem csinálnék balhét, csak félnék, hogy elveszítelek.

2021. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudnánk? Egyetlen férfi sem tudja, mit érez az összes, ahogy a nők sem.
2021. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb férfit zavarná, joggal.

Én 6 éve táncolok salsát, tanultam bachatát is, társastáncot, újonnan vonalas salsát. Volt, hogy heti 3 oktatás és 2 buli, most 1 oktatás 1 buli amire elmegyek. Tehát én is ebből a világból jövök.

Tudom, hogy ha nem csinálnám, akkor nem bírnám ki, hogy a párom hetente többször elmegy egy olyan közösségbe, ahol férfiak fogják körül venni, és érintkeznek vele. Táncosként értem, hogy ez nem lépi túl a hűség határát, de máskülönben nem így lenne.


Nem értelek; ott van a pasid, aki nyitott lenne tanulni, miért nem segítesz neki? Járjál el vele kezdő salsa tanfolyamra és otthon vegyétek át a lépéseket. 2-3 hónap után már lenne olyan szinten, hogy elkísérjen buliba. Előre megbeszélnétek, hogy mindenki azzal táncol a bulin, akivel akar, így nem leszel feszélyezve, hogy végig vele kell és ő is bele kóstol ebbe a szórakozásba.

A munkája miért akadály? Salsa buli most már van hétköznap is, vasárnap délután is, péntek, szombat késő este, tehát nem tudom milyen munkabeosztás lenne az, ami lehetetlenné teszi

2021. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%

Láttatok salsàt?

Én is csak nèptàncot engednèk 😁

2021. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 peca1000 ***** válasza:
100%
Menjen csak Salsázni, úgyse mennék vele, így nem látom, hogy kikkel táncol.
2021. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#4 Nekem is nagy kedvenc a bachata és táncoltunk azt is a salsa mellett. Viszont a vonalas salsa nem annyira jött be. A te párodnak tetszik?

Az hogy a párom legyen a tácpartnerem, sajnos tényleg nem megoldható. (ezt nem szeretném részletezni)

Más megoldást próbálok keresni.

2021. dec. 2. 06:35
 8/25 anonim ***** válasza:

#5 voltam


A bachata az mèg "rosszabb"


Mikor látom őket mindig elgondolkodom , hogy-hogy nem szex partnerek.


Jöhet a mínusz , mert magànvèlemèny 😉, de ezek szerintem szingliknek vagy olyan embereknek való , akik nem kapnak meg mindent otthon - màr ha èrtitek

2021. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2021. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A táncot művészetnek tartom .... de ezt az látja igazán,aki évekig ebben él...


Szexuális vágyat pedig nem olyan személy iránt érzek aki -tánc közben- megfogja a derekam, a vállam, vagy a kezeim, hanem olyan ember iránt, aki felé vannak érzéseim.

2021. dec. 2. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!