Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 20 éves létemre zavarba jövők, és izgulok ha felhívom a csajt, akivel találkozni akarok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
de csak aki techik nekem. a tőbi csajal nem parázok miért van ez?
2008. dec. 13. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tetszik neked, a legjobbat akarod nyújtani, gondolom nyomás alá kerülsz. Szerintem nincs ebben semmi rossz, ha majd járni fogtok, gondolom idővel megtudod, hogy ő is csak emberből van és nem fogsz idegeskedni.
2008. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt jól szólt az előttem szóló, másrészt pedig, nekem a következő módszer vált be annak idején kiválóan ennek a jelenségnek az orvoslására: ha fel akarod hívni, akkor AZONNAL hívd fel, és egy PILLANATOT SE gondolkodj rajta, hogy felhívd-e vagy sem, vagy hogy mit fogsz majd mondani neki. AZONNAL hívd, és amint felveszi, a szavak adni fogják magukat - és még izgulni se fogsz, és hamar magabiztossá válhatsz beszéd közben is. :)
2008. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
100%

Na hallod, én 30 vagyok és még most is izgulok néha.

Pláne, ha nem valami csajt, hanem az APEH-ot kell fölhívnom.

2008. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod az önkontrollt.

Amikor izgulsz akkor a belső 'sebességed' nő meg.

Relaxálással, odafigyeléssel megőrizheted stabilitásodat, és így magabiztosabb hatást keltve, sikeresebb is leszel.

2008. dec. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális.Én is így vagyok ezzel és én ilyenkor azt csinálom hogy egy papírra leírom tőszavakban hogy mit is akarok mondani mert ilyen helyzetben mindig úgy elfelejtem a lényeget és elég gáz szeintem gondolkozni szavakonXD
2008. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a jót akarod neki meg minden s azért izgulsz, de a lányok a magabiztos férfiakat(fiukat) szeretik. Legyél laza, mosolyogjál és ezt ő is fogja érezni.
2008. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!