Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 30 éves srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 30 éves srác aki találkozni akar velem én 20 éves vagyok és még nem volt barátom, elmondjam neki vagy ne, félek hogy nem akar majd velem találkozni ha megtudja, hogy még nem is csókolóztam senkivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondd el neki még az elején ezeket, majd ha jobban megismertétek egymást, vagy esetleg összejöttök és utána. De azért szex előtt sztem szólj, h tudja, h neked ez lesz az első és óvatosabb legyen.
2009. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
20 éves vagy!!! Ennyi önállóság és felelősségvállalás legyen már benned! Dönts egyedül, nem háríthatsz át minden kicsit is súlyosabb döntést másra!
2009. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A csók előtt ne szólj, ha tetszetek egymásnak rá fogsz érezni hogy mit kell csinálni. De fontos a vonzódás.

A sex előtt viszont szólj, hogy tudja gyengédebbnek kell lennie. És várj a megfelelő alkalomra, és csak akkor tedd ha kölcsönös lesz a szerelem!

2009. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!