Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek hülyének, amiért nekem inkább egy okos, de átlagos srác kell, mint egy helyes, de belülről csúnya?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgettem a barátnőimmel, mondták, hogy összeszednek nekem valami helyes pasit, én úgyis szép vagyok. Én erre, hogy inkább legyen okos, jó fej, mint nagyon helyes, de persze azért bűnronda se legyen. Ők meg fogták magukat, és kinevettek. Miért?
2011. ápr. 8. 23:05
1 2
 1/18 You got OWNED! ***** válasza:
97%
Tán mert ugyan olyan ribancok mint a mai tinik többsége?
2011. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert buták :D, több ilyen lány kéne mint Te. :)
2011. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, többi ilyen kéne, és akkor talán nekem sem kellene annyit szenvednem..
2011. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem mondom azt, hogy nem nézem meg a nagyon helyes srácokat, vagy az olyanokat, akiknek nagyon szép a hasizmuk, jó a fenekük.
2011. ápr. 8. 23:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?:)
2011. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most leszek 15.
2011. ápr. 8. 23:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
azért mert ők kevésbé értelmesek.
2011. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Írtam neked privátba:)

15/f

2011. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Muszáj megismerkednünk :D


16/f

2011. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan ez vagyok, mint te. :] A barátnőim folyton oltanak, hogy miért a (szerintük) rondák tetszenek nekem. Lehet, hogy az ő szemükben csúnyák azok a fiúk, de az én szememben nem. Meglátom bennük a szépséget. És nekem nem olyan fiú kell, aki vagányságból szívja a cigit meg bandázik. Nekem olyan kell, aki a jövőre gondol és normálisan tanul, és persze aki kedves velem. Aki megért, sose néz le. Egy cipőben járunk. (: 14/L
2011. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!