Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van a hiba, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, hogy egy pasi sem akar udvarolni nekem?

Figyelt kérdés
SOk fiúval ismerkedtem eddig, s amíg csak msnen bezsélgettünk, addig normálisan viselkedtek velem. Aztán amikor a személyes találkozóra került a sor, akkor mindegyikből előjött az "állati" oldal. Tapiztak, smárolni akartak stb... Én persze ezt nem engedtem, aztán ezen besértődhettek, aztán meg eltűntek, megszakadt a kapcsolat. Persze itt 2-3 év történéseit írom le. Szép lánynak mondanak. Normálisan öltözködök, nem kihívóan, sminkelem magam. Miért akarnak mindent azonnal a pasik? Engem ez annyira elkeserít, szeretem, ha megadják nekem a tiszteletet, s fokozatosan ismerjük meg egymást. A 20as éveim elején járok, s a velem egyidősökhöz vonzódok. Vagy ennyire megváltozott a világ h már nincs idő a normálisabb ismerkedésre? Amúgy nem vagyok prűd, csak szeretem, ha nem 1 kis egyéjszakás cafkának néznek. Köszönöm, hogy elolvastátok a levelem.
2007. dec. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Sok az előítélet a jó csajokkal szemben,mert én is myvipen lányokat akik olyan képeket csinálnak magukról hogy huhh, na visszatérve a dologra:biztos majd lesz valaki aki nem csak a tested de a lelked is tudja értékelni.Kitartás!
2007. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

úgy vettem ki hogy csak interneten ismerkedsz, ami nem jó!

még ha nem is perverz állatok, ki vannak éhezve a szexre, és azt hiszik, azért ismerkedsz neten, mert te is.

nagyon helyesen gondolkodsz egybk! biztos jön majd egy normális, kedves fiú - és nem kell őt görcsösen keresni.

2007. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

na az interneten nem szabad ismerkedni...

általában csak szexpartnert keresnek...

ja én nem mászznék rá egyből a lányra ...

az baromság...

2007. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az Interneten nagyobb a szabadság... és a fiúk eleve kissé szabadabbak ebben. Ha meg már huszonéves vagy, azt gondolják, tapasztalt vagy, és neked is sürgős.

A megoldás talán az, hgy nem találkozol velük olyan hamar. Ha sürget, megmondod neki, mitől félsz. Ha erre rögtön otthagy akkor ne sajnáld... ha pedig vár, és tovább is veled marad, már fél siker.

2008. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt találkozol vele,próbáld kiismerni,tudakozódj nála,hogy mióta nincs barátnője,és szerintem már az elején tisztázd vele,hogy te nem vagy az a gyorsan feloldódó típus,aki azonnal hagyja magát,és hogy nem egyéjszakásat keresel.

Én ismár sok srácal találkoztam neten,de szerencsére még a találkozás előtt kiderült,ha valaki csak azt akarta,akikkel találkoztam,mind normálisak voltak,és nem kezdeményeztek,csak ha én is szerettem volna. Amúgy nyugi,nekem se nagyon szoktak udvarolni,ezt a szót sajna nem sok pasi ismeri,de neten megismerkedtem egy sráccal,aki kedves,romantikus,úgyhogy nem igaz,hogy neten nem lehet jófej pasikat találni! Sőt,kettő olyan sráccal "futottam" össze neten,akiket nagyon értékesnek találok,nagyon gazdag a belső lelki világuk,és sosem bántanának meg egy nőt.Hajrá! :)

Persze azért élőben is próbálj ismerkedni.Mindenkinek más jön be.

2010. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!