Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan halad a kapcsolatunk,öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan halad a kapcsolatunk,ötödik találkozásra nem illetlenség fölhívnom magamhoz(szeretkezési szándék nincs bennem) vagy akár felajánlani,hogy hozzá menjünk?Hideg időben nem szívesen mozdulnék ki.

Figyelt kérdés

Hetente vagy kéthetente találkoztunk eddig,séta,kávézó,interaktív pub(játékok)és étterem volt eddig,viszont én,kicsit hétköznapi programra vágyom,akár 3D puzzle és közbeni zenehallgatás vagy akár vacsora készítés.

Mivel komolyan gondolom és nem szeretném elsietni,legutóbb nagyon meghitt volt és végre feloldottunk mindketten.Huszonévesek vagyunk. Én sem ehhez vagyok szokva,nekem is új ez a tempó,de nagyon tetszik,végre normális ütemben érzem az időt,erre vonatkozó megjegyzéseket kérem kerüljük.



2021. dec. 7. 19:38
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem illetlenség, főleg ha tisztázod vele, miért szeretnéd, és mi a terved. Elsőre nyilván szexre gondolna, de ha mondod hogy szívesen főznél vele, fázol kint lenni, stb akkor szerintem teljesen oké.
2021. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!