Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illetlenség nem magassarkúban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség nem magassarkúban menni a randira?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

abban menj, amiben jól érzed magad :)

egyébként szerintem nem az.

2019. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, főleg, ha férfi vagy. Magassarkú nélkül ki se tedd a lábad a házból.
2019. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mégis miért lenne illetlenség?
2019. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Peak gyakori
2019. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Miért lenne az?
2019. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Dehogyis. Párom az első randink óta emlegeti, hogy milyen jó volt, hogy először valami sportos/városi viseletben jelentem meg. Egyébként is utálja a magassarkút, de rá elmondása alapján pozitívan hatott, hogy kifejezetten lazán öltözködtem. Kevésbé feszélyezte. :)
2019. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Kutyát se érdekli h miben mész, viszont ha tuloltozol már megfognak nézni. Átlagos rugat vegyél fel, csak akkor öltözz ki nagyon h olyan helyre mentek ami ezt megkoveteli.
2019. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább helyszíntől függ, mint alkalomtól. Ha egy puccos vendéglőbe mész vagy bálba és a helyszín megköveteli, akkor lehet jobb egy magassarkú, mint egy sportcipő. :) De általánosságban véve nem kell magassarkú, abban mész amiben szeretnél.

Fontosabb, hogy kényelmes legyen, ne legyen kihatással a szenvedésed a randira. :D

2019. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj kényelmes lábbeliben.

Ha a fiú netán a Hiltonban akar veled randizni, de ezt előre nem tudatta, magyarázd ki magad arra, hogy nem vagy öltözve az alkalomhoz. Majd máskor elmentek oda is, és oda vehetsz magassarkút.

2019. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem illetlenség, de azért ne egy tornacipő legyen, egy kicsit elegánsabb.
2019. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!