Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rászántam magam, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászántam magam, hogy végre elmondom az egyik ismerősömnek hogy tetszik. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
A ő részéről is tapasztaltam egyértelmű jeleket ezzel kapcsolatban de még nem lépett. Eldöntöttem, hogy beszélek vele, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá?
2008. dec. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezd meg tőle először, hogy van-e rád x perce.

Ha igen, akkor meg már majdnem adott, hogy mit mondasz, de cak az igazat, és mondd el, ha eltervezed, mert ha nem teszed, akkor csak rosszabb lesz.

Ez tapasztalat, hogyha minél tovább húzod az időt, annál jobban fog bántani, és őrlöd magad az egészen.


Szóval mondd meg neki, hogy szeretnél neki valamit mondani.

És elmondod, de ne kertelj túl sokat! Az soha nem használ:)

Sok sikert, majd eredményt írj:)

2008. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
szia szerintem a legjobb ha személyesen teszed de ha azt nem szeretnéd akkor msn vagy hidföl mond el neki egyszeruen h mit érzel ne célozgas meg ilyenek sokkk szerencsét sziaszia
2008. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) egyébként szoktam vele néha pár szót váltani szóval úgymond nem lesz nehéz dolgom odamenni hozzá.... csak hogy mi fog kisülni belőle azt nem tudom, mondjuk ha nem beszélek vele erről akkor lehet össze se jövünk szal. ezért is határoztam el magam:)
2008. dec. 13. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit erőltetett, inkább várj egy megfelelő pillanatra minthogy odamenj hozzá egy nagyszünetbe és odavágd elég, hogy bele vagy zúgva mint vak ló a gödörbe!
2008. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó de meddig? amúgy ő már nem sulis:) meg ha ő se mer lépni és én sem teszek semmit, akkor mi legyen?:S
2008. dec. 13. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtök sem meri elszánni magát a következő lépésre, akkor ennek lőttek.

Én is lány vagyok, és én is voltam kicsit kzdeményezőbb helyzetben.

Valamelyikőtöknek így is, úgy is kezdeni kéne valamit a helyzettel, mert így nagyon roszul fogsz kijönni belőle, akárhogy is lesz, de nagyon bele fogsz gabalyodni a helyzetbe.

És ha nagyon rosszul jász szorongani is kezdhetsz.

Ez tapasztalat. Egyetlenegy kijelentéssel vártam több hetet, és nagyon rosszul voltam miatta lelkileg.

Nhúzd sokáig, ha jót akarsz, magadnak is.

2008. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsi, az első voltam megint:)
2008. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!