Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak üzenetet az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak üzenetet az egyik lány ismerősömnek a facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már több éve ismerek látásból és facebook-on is fent van az ismerőseim között, de pár hete döbbentem rá hogy tetszik elégfélénk vagyok és arra gondoltam hogy a fécen írok neki. Csak nem tudom hogy egyáltalán hogyan fogjak neki.
2011. márc. 28. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írhatsz is neki, felveheted msnre is, beszélhetsz vele élőben is...Egyik sem rossz ötlet. Viszont, ha írsz akkor rosszabb esetben nem ír vissza illetve elutasító levelet kapsz. Ha viszont beszélgetsz vele és nem térsz rá a lényegre, hanem csak egyszerüen beszélgetsz vele, ismerkedsz akkor könnyebb esélyeid lehetnek. Legyél vídám, de ne idétlen eröltetett poénokkal. Lgyél kedves is vele aztán majd kialakul egy beszélgetés amiből rákérdezhetsz. De ha nagyon sietsz akkor írj egy levelet és megtudod a válaszát:)
2011. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is ugyan így vagyok van egy csaj ismim csak nem merek írni neki:D
2011. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Írj! én ismeretlenül írtam tesóm haverjának, és együttvagyunk fél éve :)
2011. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van hogy írjak neki, de mit és hogyan írjak.
2011. márc. 28. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzá tenném 19:55-ös, hogy egy lánynak könnyebb dolga van, ha egy fiúnak ír mint fordítva:) Egy lány könnyebben mond nemet egy fiúra, ha nem szimpi. De felölem írhatsz neki levelet, vagy bejön vagy nem:)
2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek a 20:30-as hozzá szólásával.

Ezért is van bennem egy kis félelem hogy ha írok neki és nem válaszol, vagy elutasító levelet ír, akkor utána már cseszhetem az egészet.

2011. márc. 28. 21:12
 7/15 anonim ***** válasza:
semmiképp..inkább morse táviratot..
2011. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szolj hozza vagy irj neki, tokmind1 csak lepj valamerre
2011. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sziia. szerintem irj rá egyszerűen chaten,ha fent van,vagy ha nincs fent levélben,hogy "szia.mizujs?mivan veled mostanában"..erre szerintem biztos válaszol:)várom a fejleményeket:P
2011. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok---facebook chatjén:)
2011. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!