Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülök mit szólnátok hozzá,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülök mit szólnátok hozzá,ha a 17 éves lányotok bejelentené,hogy randizgat egy 30 éves pasival?

Figyelt kérdés

Már a 3. randin is túl vannak.Tudjuk,hogy azon mi történik.

Én egy idegroncs vagyok azóta.

Nem az a baj,hogy randizgat a lányom,de nem egy 30 évest képzeltem mellé párnak.



2021. dec. 12. 01:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Levágnám a farkát annak a 30éves muksónak aki a lányok körül legyeskedik.
2021. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

Ezt is átraknák a szexualitás, leszbikusság kategóriába, ha azt írtad volna, hogy a lányod egy 30 éves nővel randizgat, de érdekes módon ilyenkor nem kerül át a szexualitás, heterószexualitás kategóriába.

A felnőtt párkapcsolatok kategóriába csak akkor tudok kérdést kiírni, ha nőt és férfit nevezek meg vagy nem nevezem meg, mert ha megnevezem rögtön átteszik.

Bocsi, nem ide tartozott, de ezt most úgy lekellett írjam, mert felháborító. Bár valószínűleg még a válaszomat is törlik.


Egyébként a lányod még csak 17 éves, mivel még nem nagykorú, szerintem nem csinálhat azt, amit akar. Hogy megy el randizni? Miért engeded el egyáltalán? Nekem ilyenkor anyámék csak annyit tettek volna, hogy nem engednek ki a lakásból, vagy megvonnak tőlem mindent, telefon, számítógép, nincs zsebpénz, stb. Azért elég sok mindennel vissza lehet tartani egy 17 éves még nem önálló, iskolás lányt, aki teljes mértékben rá van szorulva a szüleire.

2021. dec. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Ja és természetesen a férfival is elbeszélgettek volna a szüleim.
2021. dec. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Én 18 évesen jöttek össze a 28 éves párommal. Nálunk semmit nem tettek, látszólag nem zavarta őket. Viszonylag hamar meg akarták ismerni, de az első találkozó után tiszta volt, hogy nem azoknyapecér és ennyiben is hagyták. 7 éve vagyunk együtt.

Engem is zavarna, hogy ekkora a korkülönbség, de nem akadályoznám, ha nem zűrös a pasi. Persze figyelném, hogy alakul a dolog, de, ha nincs rá rossz hatással, akkor nem mindegy, kivel van? Ami meg a "tudjuk mi történik a 3. randin részt illeti" szűz voltam mikor összejöttünk, 4 hónap után feküdtünk le először. Ha meg már nem szűz a lányod, akkor nem mindegy kinek a farka jár benne? Nem, hogy örülnél, hogy egy 30 éves már valószínűleg ügyel a védekezésre.

Azért én nem tartom annyira drámainak a dolgot, mint ahogy ez elő lett adva.

2021. dec. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Mindkettőt úgy verném szájon, hogy az elkövetkező évtizedben a fogtechnika ipari húzóágazattá válik.
2021. dec. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
#5 Íme egy igazi bántalmazó, nem is lenne csoda, ha a 17 éves kislányod egy 30 éves f.szi karjaiba menekülne előled, aki legalább (eleinte) nem üti-veri.
2021. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Megkérném, hogy mutassa be. Tisztáznám a pasival, hogy a lányom 17, tehát fiatalkorú és tini. Egy lottószelvényt nem vehet hivatalosan, és nem oda megy, ahova kedve tartja. Gimis, tanul, jövőre érettségi, és most erről szól az élete. Tisztában van vele, hogy hétköznap este kilencre itthon kell lennie? Azt érti, hogy ő még délutánonként tanul, heti egyszer edzése van, szombaton meccs, és matekból különórára jár? Az ő élete arról szól, hogy xar lett a fizikadoga, és hülye a tanár, a barátnője is hülye, mert ciki videót tett fel tiktokra. Lehet, hogy a teste egy felnőtt nőé, de az agya egy hisztis tizenkétévesé, és a jogi felelősség az enyém. Teszem azt, ha piásan balesetet szenved, eltöri a karját, engem vesznek elő, hogy honnan szerzett alkoholt. Ugyanis NEM felnőtt. Vállalja, hogy minden szempontból ő a felelős érte, ha együtt vannak?

Aztán a lányommal szépen kézenfogva elmegyünk tablettát íratni, ha még nem szedi, és kb. ezredszerre beszélem meg vele, hogy ha kell, zokszó nélkül veszek tesztet, és segítek bármiben, de ne titkolózzon, ha úgy érzi, hogy gáz van. Nem fogok haragudni, nem eszem meg.

Mondjuk nálunk a felvilágosítás már rég nem téma, és elég sokat beszélgettünk arról is, hogy mondjuk milyen jelek esetén gyanakodjon, hogy a pasi bántalmazó, mi fér bele egy kapcsolatba, és mi nem. Ha úgy érzi, hogy gáz a pasi, a legnagyobb lelki nyugalommal dobja ki, mert minden ujjára talál tíz jobbat. Ne hagyja a lelki terrort se. Az meg kiskora óta alap, hogy MINDIG fordulhat hozzánk, és segítünk.

Mondjuk az én lányom véletlenül sem az az áldozat típus, nagyon is tudja, hogy mit akar.

2021. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

7es

❤❤❤👏👏👏

2021. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Az első tényleg hogy szeretnéd megismerni, vigye haza és mutassa be

a második hogy gyerekkorától megnevelem a lányom, hogy 3 randi után nem fekszünk össze senkivel

a harmadik, hogy megfeynegetem a férfit, hogyha a lányomhoz nyúl, feljelentem erőszakért és börtönbe megy

a negyedik, hogy semmiképp sem monom meg a lányomnak hogy ellene vagyok és nem tiltom le, mert sokkal jobban vonzódni fog hozzá, szélsőséges esetben elszökik otthonról

2021. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem mi ez a nagy ellenségeskedés. Nem mindegy, hogy egy 20 vagy egy 30 évessel fekszik le a harmadik randin? Lehet egy 20 éves is egy tróger drogos állat, aki csak kihasználja, és a 30 éves is lehet egy normális, dolgozó ember, aki tiszteli és becsüli a lányodat. Jövőre nagykorú lesz, ezzel csak azt éred el hogy már a születésnapján el fog cuccolni otthonról.
2021. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!