Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők ezek egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ezek egyértelmű jelek irányomba? Ez jó randira hívás lehetne?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy abban az üzletben ahová -mostmár egyre gyakrabban- járok kávéért dolgozik ez a lány. Igazából nekem mindig több idő kell, hogy a vonzalmam kialakuljon valaki iránt, így vele is ez volt, de mostmár tényleg nagyon tetszik.


A dolog onnan datálódik, hogy bejött a boltba egy nagyon furcsán és rosszul menő biztos beteg néni, akivel irtó kedves volt, előzékeny és rendesen ki is kísérte, kinyitotta neki az ajtót, tehát nagyon nagyon rendes volt vele, és ott engem teljesen megfogott! Pedig előtte kis jégkirálynőnek tűnt ám.

Nekem meg akkor volt szerencsém mikor egy tinilány csapat oda ült le kb melléjük és folyamatosan arról beszéltek, hogy milyen helyes vagyok és bejövök nekik. Ebből leszűrhette, hogy elég kelendő vagyok ami egyébként egyáltalán nem igaz :D


Eleinte csak köszöntünk egymásnak, de egyre többet néztünk össze, aztán már pár mondatot váltottam vele, igyekeztem nagyon kedves lenni, ha úgy hozta a dolog kicsit vicceskedni is, amin amúgy mindig nevetett pedig szerintem nem is volt olyan vicces khm. Aztán mikor már nekem külön köszönt, kicsit szintet léptem, tök jót tudtunk beszélgetni, mert épp nem tartottam fel, szóba jött hogy kutyája, van és hogy nekem is és milyen fajta és hát akkor erről, bár nemtudom az hogy ilyen sokat nevetgél vagy azt jelenti hogy kva gáz vagyok és kínjába vagy tényleg vicces, vagy én nemtudom :D

És arra gondoltam, hogy legközelebb is szóba hozom ezt a kutyás dolgot, hogy ismeri-e itt a közelben van egy nagyon szép és tök jó kutyás hely, ahová elmehetnénk játszani ... hát szóval a kutyákkal, vagy pedig velük szembe van kb a karácsonyi vásár és oda elhívnám forraltborozni, meg talán hazakísérném ilyesmi, és végre tudnánk normálisan beszélgetni.

Ez jó lehet? Vagy gázos és még ne? Sokszor az van a fejemben, hogy simán lehet, hogy csak kedves velem de ennyi, mondjuk én többet érzek bele. Amikor utoljára így randira hívtam lányt évekkel ezelőtt közölte hogy van barátja és kiröhögött. Aztán kiderült hogy nincs, csak "zavarba jött", szóval remek volt.

Majdnem 2 méter magas vagyok de ettől a kis csajtól még nekem is megremeg a lábam :,D


2021. dec. 15. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Te szűz vagy?
2021. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Próba szerencse

Nincs veszteni valód

Én jónak látom az esélyeid

Próbáld meg

Ha sokáig húzod az időt lecsapják a kezedről

2021. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit túlanalizálod a dolgot. Hívd el sétálni / kávézni / teázni / bármire.


A nők észreveszik, ha tetszenek neked, nem kell kamukázni meg taktikázni, hogy "hogyan hívhatnám randira úgy, hogy ne randira hívásnak tűnjön, ami által elkerülhetem az esetleges kellemetlenséget".


Nem fogod tudni elkerülni a kellemetlen helyzetet, ha nem tetszel neki. Ha viszont tetszel neki, azon gondolkodik, hogy mi a rákért nem hívtad már meg kávézni. :D


Ne parázz rá, ha visszautasít, jön a következő majd. Ennyi nagyjából.

2021. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Jó lehet, hívd el.
2021. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Hívd el. Ha nemet mondana, akkor sem történt semmi.
2021. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hívd el nyugodtan. Szerintem (így látatlanban) szimpatikusnak tart. Ne gondold túl. Ne tervezz előre. Ne akarj szöveget betanulni.


Ha esetleg sikerült megkérdezni, írj hogy mi a helyzet.:)

2021. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!