Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi úgy hív randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi úgy hív randira chaten hogy közben a melleimet meg a fenekemet dicséri akkor egyértelműen csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Számomra elég egyértelmű hogy igen és nagyon paraszt húzásnak is tartom. El nem mennék ilyen randira. Csak egy kis közvélemény kutatást tartok :D

"Jók a melleid meg a hátsód, mindig azt nézem"


Ha valaki ennyit ír akkor az egyértelmű hogy csak dugni szeretne és nem akar komoly kapcsolatot? Mást nem írt rám nézve.



2021. szept. 13. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Nem feltétlenül csak "azt" akarja, de semmiképp sem hagyná ki.

Menj csak el arra a randira... Meglátod, nem az utolsó randid lesz 😉

2021. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mentem el.. és inkább nem írok neki ezekután.
2021. szept. 13. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Miben reménykedsz?

Ennek a kérdésnek csak akkor van létjogosultsága, ha reménykedsz abban, hogy majd valaki rábeszél.

2021. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Normális férfi, normális kapcsolatra, szerinted a neten keres nőt???
2021. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ismertük egymást valahonnan és írogattunk.
2021. szept. 13. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit akar, ilyeneket írni ismerkedős fázisban szerintem nettó parasztság. Jól teszed, hogy nem válaszolsz neki.
2021. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez kiábrándító, ha ismerem, ha nem az illetőt!
2021. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Miért ne?

Én is neten ismertem meg a páromat, és első pillanattól kezdve normális, komoly kapcsolatban (nincs hazudozás, bántalmazás, félrelépés, csicskásítás, korlátozás) élünk. Már eljegyzés is volt. Ja, és egyikünk sem valami mellőzött "maradék" a saját nemében, hanem vonzó, kapós, mielőtt esetleg ilyesmivel jönnél.

Neten is ugyanazok az emberek vannak, akik az utcán, munkahelyeken, stb.

2021. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

#1 vagyok

Köszi a lepontozast, de ez a véleményem. Bocs


Kerdezőnek: ha már ismerted előtte, akkor ismered a természetét is, nem? Miért baj, ha dicséri az alakod? Én is szoktam, es nem feltétlenül azért, mert csak meg akarom d**ni. Persze nyilván nem hagynám ki, de nem mindig csak az a cél. Lehet, hogy csak bókolni akar, és te veszed túl drasztikusan a dolgot. Mindenesetre biztosan tetszel neki, és ő is neked, ha nem így lenne, akkor egy szót sem írtál volna neki. Tehát akarod te azt a randit, csak hát félsz inkább attól, hogy komolyra fordul a dolog... Te pedig ebből következtetek csak max flörtölgetnél, és nem csak vele. Gyakorlatilag látatlanba biztos vagyok benne, hogy nincs senkid évek óta, és félsz attól, hogy hosszú évek óta esetleg egyszer valaki először úgy megműveli a kiskertedet, hogy sose szabadulsz az élmény hatása alól...

2021. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Itt az a kerdes, hogy te mit akarsz ettol a pasitol, akit leprasztoztal? Virtualis vallveregetest varsz, vagy egy virtualis lincselest a pasira? Komolyan, ennek a kerdesnek mi ertelme volt?
2021. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!