Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fog sor kerülni ez első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fog sor kerülni ez első csókra és félek hogy mi lesz leírnátok a tapasztalataitokat és a tanácsaitokat?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is a normális válaszokat:D
2010. szept. 6. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

tapasztalat: utána sírva röhögtünk

tanács: ne félj

2010. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nincs nem szbad erre előre készülni mert túl izgulo feszült leszel és elrontod vagy is nagy esély van rá.Ha nem készülsz rá csak hirtelen spontán történik akkor sokkal jobb.:D Sok sikert amugy az ilyaet nem nagyon lehet elontani;)
2010. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh nem is tudom mit mondjak...Én nagyon izgultam azt tudom,emlékszem először nem is engedtem, olyan beszari voltam:)

A lényeg amit úgyis tudsz,előtte moss fogat:)A többi jön magától!Tényleg nem kell félni, utólag én is rájöttem:)

2010. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vok, tényleg nem jó rákészülni!!
2010. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Friss lehellett + magabiztosság. Meg nem szabad lenyomni a nyelvedet a másik torkán. A többi magától jön.
2010. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de én nem nagyon tudok megnyugodni remélem majd a sráccal feloldódok:S
2010. szept. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!