Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatban "érdemes" elmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban "érdemes" elmondani hogy volt pár szexkapcsolat is a Tinderrol vagy ilyenekrol inkább hallgatni kell?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és lefeküdtem pár csajjal a Tinderrol.

Három éve használom a Tindert és vannak róla pozitív illetve negatív tapasztalataim egyaránt.

Vajon egy kapcsolatban érdemes róla beszélni hogy pár csajjal csak szexkapcsolat volt a Tinderrol vagy ilyen témákról inkább hallgatni kell?

Jelenleg nincs párkapcsolatom,csak elgondolkodtam rajta hogy beszéljek e majd ezekről a leendő barátnőmnek.


2021. dec. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én elmondtam említésszerűen, a párom szart rá. Minket ez a szexpartner téma annyira nem érdekelt soha. Arra ugrok, ha valakiről kiderül, hogy undorítóan viselkedett egy kapcsolatban (pl félrebaszott), de ha jól érezte magát és korrekt volt a másik féllel, akkor semmit nem változik a szememben, mert egy normális ember attól még, akinek van gerince és elvei.


Amúgy mi Tinderen ismerkedtünk meg, azért is volt ez téma.

2021. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mindenesetre nem lennék együtt olyannal, aki előtt hallgatnom kell. Ha komolyan akkora egy gyökér, hogy meg kell magam hazudtolni ahhoz, hogy annak az embernek tartson, aki vagyok, akkor mehet a levesbe.
2021. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

En nem örülnék neki. Mert tartabek attol h barmikor lecserél.

Egy kis cset jobbra balra aztan ..

2021. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Ilyesmiről csak egy félkegyelmű beszél.
2021. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha rákérdez a másik :)


Nem szoktam ebből ügyet csinálni, nekem is voltak ilyenek, bárkinek lehet


L

2021. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem szokás előző kapcsolatokról beszélni. Természetesen ha kérdezné akkor elmondom, de tőlem még nem kérdeztek ilyet.
2021. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges az ilyesmit megosztani. Nekem is volt egy pàr nőként, de nem tudom elképzelni azt a kontextust, hogy ezzel villogjak. Se több, se kevesebb nem vagy ettől.
2021. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!