Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi azt írja, hogy "i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt írja, hogy "i like your introducton", amiben magyarul le van írva, h "szexkapcsolat és egyéb blabla nem érdekel", majd közli, h végülis ő nem akar kapcsolatot, rajtam meg azt látja, hogy igen, azt mire véljem?

Figyelt kérdés
Szó szerint ezt írta. Napokon át dumáltunk. Tényleg. Elhívott még randira is, mára konkrét időpontunk volt, de 2 napja nem írt rám , ma reggel meg lemondta a randinkat, ezzel a nem akarok kapcsolatot szöveggel..

2020. júl. 14. 20:00
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
44%
Az azt jelenti, hogy az angolja fos, és épp màs,kreolbőrű szépséget tol.
2020. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "I like your introduction" annyira alibiszöveg... ha nincs benne konkrétum, akkor valszeg nem olvasta el. Kb. mint a blogcikkek alatt a spamrobotok, hogy "cool blog! now check this website out for extra cash". Vagy nagyon felszínesen olvasta el. Vagy elolvasta, és játssza a hülyét, miután látja rajtad, hogy nem lehetett azonnal táncba vinni.
2020. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig elolvasta, mert írta, hogy az írás alapján nem érti, miért kiralylány nevét adtam magamnak. Mondtam, hogy fricska a népnek 😊
2020. júl. 14. 20:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szövegértésben nem jó, vagy felszínesen olvasta el a leírásodat, kb. minden ötödik sort (ügyfélszolgálaton dolgozom, ez nem is annyira ritkaság, annyi funkcionális analfabéta van, hogy hú).
2020. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy alapból csak megfektetni akart mégis. Az is lehet, hogy nem tetszettél meg neki igazán, aztán rájött inkább lemondja a randit. Az is lehet, hogy alapból csak szórakozott veled céltalanul.
2020. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy látom, valószínűleg társkeresőn ismerkedtél meg vele. Ha ez így van, akkor ne csodálkozz azon, ami történt. A férfiak többsége a társkeresőkön párhuzamosan írogat több nőnek, akár tucatnyinak is, magyarán több vasat tart egyszerre a tűzben; és ha valaki neki nagyon tetszővel összejön, akkor a többi nőt lemondja valamilyen indokkal. Nem te voltál a neki leginkább tetsző a nők között, akikkel éppen levelezett, ennyi a magyarázat. Minden nőnek ajánlom, hogy ne feltételezze, hogy egy társkeresős férfi kizárólag neki üzenget. Általában nem így szokott történni.
2020. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom, mert állította, hogy tinderen már 2 hete nem volt fenn, tök véletlenül jelentkezett be és összematcheltünk és azt mondta, hogy nagyon örülök nekem. Azért ő nem egy olyan kaszanova, hogy olyan sok nővel levelezett sztm
2020. júl. 14. 21:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nagyon kicsi az esélye, hogy valaki "véletlenül" jelentkezzen be a Tinderre. Vagy ha igen, akkor azonnal kijelentkezik, nem kezd el a nők között nézelődni. S mint mondtam, egyáltalán nem kell nőcsábásznak lenni ahhoz, hogy valaki több nővel levelezgessen egyszerre egy társkeresőn. A többség így csinálja, hidd el. De a dolgon az sem változtat, ha valóban csak te voltál képben, hiszen ez esetben csupán az történt, hogy meggondolta magát. Vagy nem tetszett valami abból neki, amit magadról elárultál, vagy maga sem tudja, hogy igazából akar-e társat vagy sem. Akármi is a magyarázat, nem sokat vesztettél.
2020. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően lazát keres, akkor nagyon valószínű, hogy nemcsak veled "tárgyalt".
2020. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Rakérdeztem. "Más dolgokat részesítünk előnyben. Pl. én beljebb akarok a városba költözni és ha nyaralni megyek a partis, pörgős helyeket szeretem"

Mi köze ennek egy kapcsolathoz, hogy én Budapest 10 kmes körzetébe költözöm Zuglóból, mert utálom Budapestet. Az meg, hogy utazásnál ki mit preferál... Én is szeretek bulizni, de nem naponta és havonta.

Ezek nem lehetnek való okok egy kapcsolatra. Egy kapcsolatot 2 ember működtet, bármit meg lehet beszélni vagy még lehet ugrani sztm. Csak össze kell hozzá csiszolódni és megismerni másikat. Néha komolyan elgondolkodtató, hogy egy 34 éves férfi leír ilyen baromságokat.

2020. júl. 14. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!