Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszament az exéhez, de rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszament az exéhez, de rám is nyomul. Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L vagyok és van egy 23 éves pasi, aki mondta, hogy nagyon tetszem neki, s ismerkedni szeretne, helyesnek tartom ezért nem utasítottam vissza a kezdeményezést. Rengeteget beszéltünk, nagyon őszinte volt velem, s azt is elmondta, hogy a volt barátnője újra próbálkozik nála, s megbeszéltük, hogy inkább próbálják meg, mert lehet h velünk amúgy sem lesz semmi, szal mondtam neki h adjon még egy esélyt a csajnak. Össze is jöttek, vagyis vannak fent smárolós képek, de az van mindkettőnek kiírva, hogy egyedülálló. Nem értettem. Azóta én folyamatosan beszélek msn-en a sráccal, s azt veszem észre, hogy megint nyomul, kiáll az ajtóba, hogy megnézzen, szivinek és babynek szólít, találkozni akart, de kibújtam alóla...

Nem tudom, hogy most mi van. Azért nem akartam rákérdezni, mert mi van ha félreértettem ezt az egészet, s az nagyon ciki és én utána már nem tudok vele ugyanolyan lenni...

Szerintetek mit akar vagy mi a célja ezzel?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 6. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

vigyázz velesztem


az .exe könnyen lehet vírusos


sőt, védekezzetek is, mert telepít benned valami demót (pasid 2.0 vagy pasid beta) akkor debugolni kell mielőtt kijönne belőled egy hardware.

2010. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lehet valami egyenes pasi...szerintem Ő sem tudja mit akar.Én hagynám az ilyet,de ez a te döntésed.Szerintem valaki legyen egyenes és vagy zárjon le valamit és akkor kezdjen újat,vagy sehogy...

21/L

2010. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért megy vissza az exéhez ha kellesz neki.Miért küldöd vissza az exéhez ha kell neked.

Azért te is érzed hogy itt valami nem stimmel,egy kapcsolatnak nem így kell indulnia.Nincs ebben átütő erő,a nincs ló jó a szamár is tipikus esete,mindkettőtök részéről.Ne keveredj bele,mert ha komoly lenne,akkor nem helyezett volna eléd másik nőt.Már az megalázó hogy nem téged választott,és ezek után még akarna tőled valamit,kár lenne eljátszanod a tartalékos szerepét.Kivéve ha szürke vagy,és Shrek barátja.

2010. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!