Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen milyen srácok vannak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen milyen srácok vannak? Érdemes ezek alapján regisztrálnom?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert soha nem voltam még fent és igazából társkeresőt sem nagyon használtam, max pár napra kipróbáltam és töröltem is magam, mert úgy éreztem mintha egy kiállított tárgy lennék, ezer jelölés, én meg szinte mindenkit félre húztam. Na most ez a Facebook társkereső volt meg egy régi másik pár éve. Jelenleg nem vagyok túl teljesen az exemen, de elgondolkoztam rajta hogy kipróbálom ezt a tindert, csak egyrészt azért nem akarok regisztrálni mert félek, hogy ha exem is fent van esetleg, akkor meglát.. másrészt meg kicsit degradálónak érzem, de valahogy erdekel, van-e ott olyan aki megfogna, tetszene vagy normális. Megmondom őszintén, én az az ember vagyok, aki soha nem kereste a szerelmet (most sem feltétlenül ez lenne a cél, inkább figyelem elterelés) hanem enélkül is jött mindig olyan az életembe, akibe beleszerettem és kapcsolat lett, ezért nem hiszek ilyenekben. A másik az, hogy nem szeretem a felszínességet, amit én keresek egy kapcsolatban az az igazi kapcsolódás (lelki) és mélység -nyilván többek között- így sokat gondolkodtam az utóbbi időben, hogy egy bizonyos tudatszinten, fejlettségi szinten egyáltalán hasznosak vagy érnek valamit az ilyen oldalak? Hiszen szerintem sokszor az ott levő emberek még magukról sem tudnak semmit, talán keresnek valamit, de azt sem tudják mit… másfelől ha belegondolunk egy kép alapján választod ki s másikat, úgy hogy semmit nem tudsz róla, utána jó esetben megismered valamennyire, vagy tetszik belsőre vagy nem, de adódik a kérdés, ha képet nem láttál róla vagy nem tetszett volna, akkor szóba sem állsz vele? Én pl nem akarok abba a hibába esni, hogy valakinek csak ezért tetsszek és matcheljünk.

Ki mit gondol?



2021. dec. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagy túl az exeden

2. Nem ismerkedni akarsz, csak figyelemelterelést


Ezek alapján szerintem ne regizz!

2021. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az égatta világon mindenhol vannak jók és rosszak. Mindenféle ember van.
2021. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húspiac. Néhány kép és infó alapján döntesz, hogy szimpi, vagy nem... De azt kell mondjam szerencsés szituk azért vannak. Én 5 éve Tinderen ismertem meg a férjemet. Az egyik kolléganőm is 6-7 éve és most az egyik kollégám is két éve van már együtt egy nővel, akivel ott ismerkedtek meg. A legjobb barátnőmék most ünneplik az első évfordulójukat.

Amikor az esküvőnk volt, ott a ceremóniamester is elmondta, hogy egyre több Tinder párral találkozik, akik az esküvőjükre készülnek. Szóval biztos vagyok benne hogy működik akár komoly szándékkal, akár lazábbal, de az ember idegeit kikezdi az a piaci hozzáállás, ami ott megy, szóval egyrészt előbb zárd le az exed, másrészt utána kösd fel a gatyát, mert nagyon kiábrándító tud lenni. Annyi előnye van, hogy addig nem tudnak idegenek üzenetekkel bombázni, amíg te jobbra nem húztad, így kell, hogy pár infó alapján te is szimpinek ítéld meg mielőtt kiderülne, hogy rossz döntés volt. :D

2021. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagy. A tinder számodra egy kánaán a pasizáshoz. Úgy válogathatsz, mint egy katalógusból. Ha jól lövöd be a szinted, akkor találsz komolyat. Ha nem, akkor szexet.


És igen, jól látod, minden a képen múlik első körben. Lehet itt álszenteskedni, hogy jajj, ez felszínes, de ez ilyen. Az emberek 99 %-a úgyis felszínes, maximum még magának sem ismeri el.

2021. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha külsőre van pasiban olyan mint én, szinte kizárt hogy ne legyen egy öntelt idióta, aki csak pózerkedésből meg hiúságból van fent és nem hogy nem normális, még komolyat sem biztos hogy akar..
2021. dec. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!