Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt nem érzitek kínosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Szerintem és is tetszem neki. A lány nagyon csendes, és szinte csak akkor beszél ha kérdezek, vagy mondok valamit. Ráadásul én sem vagyok valami bőbeszédű, így elég kínosnak éreztem a csendet néha.

Szóval a kérdés az, hogy ha ő tényleg ilyen, akkor nem zavarja, és nem érzi kínosnak a csendet? Mert nekem ez nagyon tetszene, hogy nem kell feleslegen minden hülyeséget megdumálni.

Tehát nyugodtan maradjak kussban, és ne pofázzak feleslegesen?


2010. szept. 6. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A kínos csend az mindenkinek kínos. Attól, hogy valaki csendesebb típus nem kell örökké hallgatnia. Nem ezt jelenti ez a fogalom. Neki is kínos.
2010. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha Te kínosnak érezted, akkor minden bizonnyal Ő is. :) Menj oda hozzá gyakran, egy idő után biztos elkezd oldódni. ;)
2010. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor erőltessem a beszédet? Mert végül is eddig ehhez voltam szokva. De mi van ha őt zavarja, ha sokat beszélek ,és rossz pont nála? Olyan nehéz ez.... :S
2010. szept. 6. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj beszélgetni. Azért baromságot ne, meg semmitmondó témákat ne. Vagyis, ha kínosnak érzed a saját szövegedet, akkor inkább kanyarodj el. De a reakcióiból meg fogod látni, ha ő is kínosnak érzi.
2010. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy zavarja-e őt, hogy annyit beszélsz :) Én sem mindig vagyok bőbeszédű, de szeretem, ha valaki megkérdezi, hogy zavar-e, ha folyton beszél :)
2010. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A lány nagyon csendes, és szinte csak akkor beszél ha kérdezek, vagy mondok valamit."


Akkor kérdezd gyakran, értékelni fogja.


"ha ő tényleg ilyen, akkor nem zavarja, és nem érzi kínosnak a csendet?"


Lehet, hogy őszerinte sem kell folyton dumálni. Ez sajnos ritka, az ilyen nő aranyat ér, ne szalaszd el. Másik lehetőség, hogy nagyon nehéz a közelébe férkőzni, lassan oldódik fel a társaságodban. Ekkor hetekig vagy még tovább tarthat megnyerni a bizalmát. A harmadik lehetőség, hogy nem tetszel neki, csak udvariasságból válaszolgat, és amikor csend van, akkor várja, hogy vedd észre magad. Hogy ez-e a helyzet, azt csak te tudhatod.


"Tehát nyugodtan maradjak kussban, és ne pofázzak feleslegesen?"


Sose pofázz feleslegesen. Először is ez férfiaknak nem áll jól (nőknek sem, de ffiaknak még kevésbé). Másodszor: könnyen lehet, hogy ha te nem beszélnél, vagy kevesebbet beszélnél és többet kérdeznél/hallgatnád, akkor ő többet beszélne, csak nem elég agresszív ahhoz, hogy ő is "műsoron" legyen. Ez veszélyes, mert kialakulhat az, hogy te azt hiszed, hogy ő nem akar beszélni, ezért beszélsz, ő meg azt éli át, hogy "ez az önző disznó nem hagy szóhoz jutni".


Nőkkel ez gyakori probléma. Az olyan nő se tökéletes, aki félbeszakít / szavadba vág, de ő legalább átveszi a szót, amikor akarja, és nem fog sértődőset játszani, amiért te "önző vagy". Csendes nőknél vigyázni kell arra, nehogy önhibádon kívül legyél önzőnek elkönyvelve.


Általános szabály: a nő többet beszéljen. Ha ő keveset beszél, akkor te még kevesebbet. Inkább kérdezz, mint észt ossz. Keress olyan közös elfoglaltságot, ami összefér a hallgatással. Lehet, hogy őt egyáltalán nem zavarja a csend.

2010. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jobban megismeritek egymást, elmúlnak a kínos csendek, hidd el :) Nálunk ugyanez volt, én alig mondtam vmit, de a Barátom türelmes volt, és mostmár nincs semmi gond. Sőt én többet csacsogok, mint Ő.
2010. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Az utolsó előttinek külön köszönet. ;)
2010. szept. 7. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!