Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki szórakozóhelyen ismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szórakozóhelyen ismerte meg jelenlegi párját el tudja mondani hogyan ismerte meg?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdődött és utána hogy folytatódott?

2021. dec. 20. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Szakitottam az exszel.

Odament hozzá megkérdezte nyomulhat e rám

Aztán odajott hozzám.

Rámnyomult.

Összejöttünk.

2021. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

*Beszélgettünk,szórakoztunk, izgatott, aztán kialakult a love a sok egyéb sztorival.

Nemes egyszerű volt az egész.

2021. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhívtam táncolni, de rettenetesen szét voltam már. Szerintem nagyon gáz voltam de végül megadta a nevét, másnap bejelöltem, elhívtam egyet kávézni és azóta is együtt vagyunk.
2021. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es mikről kezdtetek el beszélgetni?
2021. dec. 20. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem emlékszem..enyhén ittasak voltunk, teljesen spontán cseverésztünk mindenről, ami épp jött. (Felületes laza csevegés volt, nem egy mélyreható nagy filozofálgatások meg formularitás)


Arra az egyetlen egyre emlékszem hogy volt nálam joskártya(akkoriban heppem volt ilyenekkel szórakozni)és jósoltam neki de csak úgy hogy sorba egymás utan pakoltam ki random lapokat teljesen szabálytalanul. Es nagy szerelmet jósolt nekunk amugy. Barátom a jóslásból speciel egyáltalán SEMMIRE nem emlékszik:D


Millio egyéb marhulás volt köztünk:)

2.

2021. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!