Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok velem egy állatmenhelyen?

Figyelt kérdés
Miközben beszélhetnénk,megnéznénk a kóbor macskákat,kutyákat.Vagy ez nem jó helyszín a randihoz?

2021. dec. 21. 10:46
 1/8 anonim válasza:
44%
Te nagyon fogyatékos pali lehetsz. Ezért nincsen neked senkid. Szerintem fogj magadnak egy macskát vagy kutyát ott és vidd haza elleszel te vele. Vedd el feleségül.
2021. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez elég beteg. Egy állatmenhely nem erre van kitalálva és bőven nem egy szívmelengető hely.
2021. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted jó ötlet szar érzést kelteni a csajban azzal, hogy gazdátlan kutyák és macskák tömkelege közé viszed randizni? Én imádom az állatokat, nade ez kicsit sem jó program randira.
2021. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor én kilógok a sorból. Jártam önkéntesként sétáltatni a menhelyi kutyákat. Szabad levegő,nagy séták és a kutyusok élvezték. Továbbá most mennek a menhelyes karácsonyi bulik. Tea,forralt bor, lángos és jótékonykodás is. Nekem ez szimpi program,de már férjnél vagyok,mielőtt rámír a kérdező. :D
2021. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
#5 amit írsz még jó is lehet, de a kérdés alapján a kérdező nem erre gondolt. Bár amúgy is csak egy troll.
2021. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Mi? Miért van ennyire ellene mindenki? Én mennék! Szerintetek miért mennek oda.. van lehetőség őket sétáltatni, örömet okozni nekik, sokan mennek ezért. Kell oda a segítség. Valami nincs rendben az itteni válaszolókkal, ez most nagyon meglepett.
2021. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Bár.. ott nem kóbor állatok vannak, szóval ez így elég alulinformáltságra utal..
2021. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet én vagyok a fura, de szerintem meg ez egy tök jó randi program. Én sokkal jobban szeretem az olyan randikat, amikor nem csak ücsörgünk vagy sétálgatunk fel-alá céltalanul, hanem van valami tényleges program vagy tevékenység is, ami közben szerintem sokkal természetesebb módon lehet beszélgetni, megismerni egymást. Persze, menhelytől is függ, de pl. én abszolút el tudnám képzelni, hogy mondjuk együtt viszünk valami adományt, kutyát sétáltatunk, takarítunk vagy valamilyen formában segítünk, körbejárjuk a helyet stb., szerintem ez teljesen jó. Én barátokkal is voltam már önkénteskedni menhelyen és abszolút jó élmény volt, kedvesek voltak velünk és alapvetően jó érzés segíteni.
2021. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!