Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól sikerült randi után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sikerült randi után a lány azt mondta, hogy mivel emlékeztetem valamennyire egy rokonjára ezért bizonytalan abban hogy akar-e még talizni és lehet nem akar többet. Ezt meg lehet fordítani/javítani innen vagy ne erőltessük?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk, mondta is hogy jól érezte magát sokat írt, rengeteg dicsért (ez szokatlan egy nőtől de pozitivum és én is őt) de most így utólag látszott rajta hogy kicsit zavarta valami.


Volt valakinek ilyen helyzet? Nagyon örülnék ha összejönne vele egy komolyabb dolog, mert tényleg közös a hobbi humor kb minden.


2021. dec. 22. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elég nagy kamu kifogásnak tűnik. Én leszarnám, hogy kire emlékeztet, kivéve ha az egy férfi mondjuk. 34f
2021. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kifogás. El ne hidd már. Nem akar tőled semmit így valamit ki kellett találni
2021. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tény hogy nagyon kamunak tűnik így külsőleg, de azóta is visszaír, fel is köszöntött stb.


Máskor azt mondanám hogy itt mindenki másnak igaza van, de már én is meg ő is kinőtte a tinikori játszmázós baromságokat. Azért is érdekelt, hogy ezt kilehet-e küszöbölni

2021. dec. 22. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Lol jegyeztem! Legkozelebb ezzel fogok en is lerazni szar randi eseten!
2021. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

A budos k*rva anyjat az ilyen noknek!!!!


Egy ilyen kamu szar indokkal leraznak, de azert az ingyen figyelem, meg szivessegek azok kellenenek...el kell kuldeni a halal f*szara az ilyeneket!!!

2021. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 es vagyok.

" de már én is meg ő is kinőtte a tinikori játszmázós baromságokat"


Ha így lenne, akkor már bocs de fel se merülne ilyen baromság, hogy valamelyik rokonára hasonlítasz és ezért ne találkozzatok. :D


Az, hogy visszaír egy dolog. Barátok is visszaírnak egymásnak. Hívd el második randira, ha elmegy akkor van esélyed, de ha nemet mond akkor hagyjad szerintem.

2021. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Jól sikerült randi után..." akkor milyen a rosszul sikerült?



Ezt buktad öcsém... Ne keseregj, kár rá az idő, keress új nőt.

2021. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipikus női duma, az emlékeztetsz. A volt xy-nak is pont ilyen szeme volt, pont ilyen szavakat használt, pont így öltözködött, stb.
2021. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kép alapján ez nem derült ki ?
2021. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!