Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű! 190cm-2m körüli méter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű! 190cm-2m körüli méter körüli férfiak! Ti tényleg minden nőt megkaptok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 15:46
 1/9 anonim válasza:
100%

Én 186 cm vagyok de még sosem volt barátnőm. 24 vok.

Szóval nem ezen múlik.

2021. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, mindet.
2021. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es. Ott van felkiáltó jellel, hogy jóképű. Nem elég, hogy magas vagy, nyilván.
2021. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, Tinderen 10 lájkból 20 matchem van.
2021. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

igen, anyukádat is, bármikor. Csak egy szavamba kerül és már röpül is hozzám.


Meg a 90 éves fogatlan öregasszonyt is. Igaz elég szottyadt már és száraz is.

2021. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. 197 cm magas vagyok, képet szívesen küldök privátban hogy lásd jóképű vagyok elég sok visszajelzés szerint.


A külső önmagában semmi. Viszonylag rossz gyerekkorom volt, apukám alkoholista volt, a szüleim állandóan veszekedtek, nem tudták kimutatni a szeretetüket, elhanyagolt gyerekek voltunk a tesómmal és nem is intellektuális közegben nőttem fel. Úgy kerültem ki a felnőtt életbe, hogy tele voltam gátlásokkal, szorongásokkal, nem volt semmi önbizalmam. A húszas éveim főleg a lelki felépülésről szóltak/szólnak. Nem vagyok már szűz és viszonylag gyakran szoktam tetszeni lányoknak, de még sosem volt igazán hosszú távú kapcsolatom (max. fél évesek) és sokszor van hogy külsőre tetszem egy csajnak, de aztán beszélgetéskor látja hogy nem vagyok az a tökéletes magabiztos menőcsávó belsőre és ezért elutasít.

2021. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nincs neked csajod. Balázska! Nem jön a Jézuska?
2021. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem nem kellenek az olyan magas pasik. Nekem siman eleg ha max 185cmagas. De az idealis a 175cm lenne

Nekem 🙂

2021. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a túl magas férfiakat.
2021. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!