Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan lány akinek eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány akinek eléggé szegény körülmények között nőtt fel, annak nagyobb előny ha a fiúnak van saját lakása?

Figyelt kérdés
Albérletben laktak mindig is, sokat kellett nélkülözniük. Egy ilyen lánynak nagyobb előny ha egy fiúbak van saját lakása, mint egy olyan lánynak aki átlag körülmények között élt?
2021. dec. 25. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, a nincstelen csórók között sokan szeretnek felkapaszkodni, mert nevelést sem kaptak rendeset.


Engem akkor sem hatott meg, mikor nem volt kilátásban semmi és most sem, hogy hirtelen örököltem. Mondjuk a szüleim odafigyeltek rám, az sokat számít abban, hogy ne lehessen betömni a számat pénzzel és a lényegre figyeljek, ha már ismerkedek.

2021. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A biztonság fontos lesz számára
2021. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont ellenkezőleg.Azt szokta meg,neki az a normális,de a saját lakás minden esetben plusz
2021. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez személyiség függő.
2021. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen embernél nem hátrány ha van lakásod. Hogy kinek előny az már inkább személy függő.
2021. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

28 évesen részben családi segítséggel tudtam lakást venni vidéki nagy egyetemvárosban. Előtte is egész rendben voltam, jól nézek ki, korosztályomat tekintve jól keresek, voltak már nők az életemben.


Hát... Mióta saját lakásom van sokkal könnyebb minden. Nem ezzel kezdem az ismerkedést, de azért valljuk be az hogy ki él otthon/koliban/albiban/sajátban vagy ki él egyedül/másokkal az elég hamar kiderül ismerkedéskor ha két ember beszélget. És általában a nők kérdeznek rá előbb. Nem azt mondom magában azért tetszek meg nőknek, mert van saját lakásom, viszont akiknek már amúgy is tetszek azoknak aztán még jobban elkezdek miután ezt is megtudják rólam. Ez rengeteg 20-27 éves csajnak óriási előny, hogy van helyem.

2021. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!