Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sok gyorsétt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok gyorséttermi dolgozó meg takarító meg hasonló munkát végző nőknek jól kereső pasijuk van, fordítva meg szinte sosincs ilyesmi?

Figyelt kérdés
Dolgoztam anno mekiben, a nőknek brutális pasijaik voltak..vállalkozó, mérnök, jogász, hasonlók... ők meg mindenféle célok nélkül sütötték a krumplit.
2021. dec. 30. 12:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
*primitívebb
2021. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
24%
#10: Ez fordítva is igaz. Az ágyban deszkaként viselkedő nők mellett nem véletlenül mennek félre és nem véletlenül prostiznak is akár mellettük...
2021. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyből a kontra😂 nyilván fordítva is igaz, csak egy kommentre reflektáltam.
2021. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
97%

#7

Senki sem erőltet semmit. 5 évig voltam egyedül, meg sem kottyant. Dugni mindig van valakivel, a többi meg sokszor jobb is, hogy nincs. Mindeközben a férfi ismerőseim megbolondultak, annyira próbálkoztak kb minden nőnél, aki csak rájuk mosolygott.


Egyébként ha nem hiszel nekem, erre is vannak statisztikák. A nők kevésbé zsongnak egy kapcsolatért. Eleve általánosságban kisebb az igényük a szexre és sokan sokkal jobban élvezik ha magukat elégítik ki, míg viszonylag kevés férfival jó a szex. Az idősebb nők meg aztán főleg.

2021. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
#5 Na ezért nincs nőd, te hisztigép. :D
2021. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
98%

Hamar kibújt itt is a szög a zsákból. Megjöttek a nőszakértők és meg akarják magyarázni szüzen a nőknek, hogy állítólag milyenek 😂


Ezért fogtok egyedül meghalni

2021. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
20%

#14: Szóval azokat, akik hozzád hasonlóan akkor dugtak, amikor akartak és férfiak voltak, lazán kikaptad a képletedből, ahogy azokat a nőket is, akik egyedül voltak és szenvedtek. Erre így mit lehet mondani?


A statisztikát bemásolnád, miről szól?

Régebben én is azt láttam, hogy a nők kevésbé zsongnak kapcsolatért, de a 30 alattiaknál ez nagyot fordult. Meglepődtem, de én is egyre gyakrabban futottam olyan csajokba, akik kb. nem léteztek önálló személyiségként. Nekem is volt olyan barátnőm, akivel szétmentünk és egyszerűen mindent megtett, hogy végre legyen valakije. 2 ilyen barátnőm is volt, nagyon durva, amit műveltek.

Szex terén meg... Persze, férfiakra könnyebb rámondani, hogy rosszak az ágyban, de ha ehhez hozzátesszük a női kommunikáció gyengeségeit, akkor az már ejnyebejnye, ugye?

A nők semmivel sem jobbak az ágyban, csak egyszerűen sok pasinak egy minimális szint is elég. Én is találkoztam már pár lánnyal, akik orálkirálynőnek adták magukat elő, de csak monotonon járt a fejük és ennyi. Sok pasinak ez is már a csoda volt.

2021. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
6os, neked 0-ás az IQ szinted? Értelmezd már a mondatot. Nemhiába nincs csajod, olvasni se tudsz.
2021. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
15%

#16: Átadom a barátnőmnek, hogy szüzen halok meg! :(

Amikor a férfiszakértők érkeznek meg így, akkor hol bujkálsz?

2021. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

17


Senki nem írta, hogy a férfiak rosszak az ágyban, csak túl sok barátnőmet hallottam már panaszkodni, hogy nem tudja kielégíteni a párja. Hogy ez melyikük hibája azt nem tudom, nem szoktam ott lenni az együttléteknél. És nem is versenyt szerettem volna ebből csinálni hogy a férfiak vagy a nők jobban e, ugyanis nyilván nincs erre válasz. Mindkét nemben vannak ilyenek és olyanok is. Csak a kérdező állította be úgy h a nők 2 hetet nem bírnak kielégítetlenül es mókásnak találtam hogy azt gondolja ehhez mindenképp férfi kell, mikor magának lehet hamarabb megoldja minthogy találjon egy férfit aki kielégíti. Ez lehet az ő hibája is, lehet azé is hogy nincsenek egymáshoz szokva ez már részletkérdés.

2021. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!